Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fog összenyomódni a babám?

Nem fog összenyomódni a babám?

Figyelt kérdés
32 héten medencevégű fekvésben van,és a lábai fönt vannak a feje mellett. Szinte V alakban fekszik. Másnak is volt ilyen? Megfordult a szülésig? Hanyatt feküdni már nem merek, oldalt viszont nem tudok, mert akár merre fordulok, mindig rugdos. Félek hogy összenyomom.
2009. febr. 6. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod összenyomni ne aggódj. Ő ott benn védve van, a magzatvíz megvédi.Hadd helyezkedjen csak...van még helye ne aggódj!!Hanyatt ne feküdj, a nem megfelelő vérkeringés miatt, de oldalt fordulhatsz bátran. Semmi baja nem lesz!
2009. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hanyadt fekvés az csak neked okozhat bajt mert elnyomhatod a gerncednél lévő egyik fő eret.A babának nem lesz semmi baja.

Még bőven van helye helyezkedni szal nyugodtan feküdj oldalt nem tudsz kért tenni a babádban.Hallottam olyanról h valaki a 36. hétig hason feküdt.

2009. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én 36,3 hetes vagyok, és nekem is "bicskában" fekszik, apukája minden nap leellenorzi :)

sajnos nem valószínű, hogy magától megfordul a szülésig, első baba, nem szeretnék császárt, ezért hétfőn, ha a baba is úgy szeretné, megfordítják.


én félig ülve alszok, a szopipárnára tettem egy nagypárnát, arra egy kicsit, igy félig ülök, félig fekszem. néha lecsúszok bal oldalra, ami ugye az optimális lenne, de már a gondolatától is fáj az oldalam, néha megbeszélem a babával, hogy anyu most 5 percig a jobb oldalán fekszik, és akkor annyit általában engedni szokott, csak utána rugdos :)


Összenyomni nem tudod/tudjuk, emiatt ne félj.

2009. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. febr. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!