Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok, és úgy néz...

18 hetes vagyok, és úgy néz ki, hogy van egy rossz fogam. Mennyire árthat ez a babának?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Amúgy is kell menni kötelező fogászati szűrésre.Én szinte végig jártam fogorvoshoz.És semmi bajunk nem volt :-)
2009. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha fáj, es rossz neked, azt erzi a baba.

amugy inkabb most menj el, mert ha megszuletett nem lesz idod.

en is voltam, semmi nem volt, csak egy tomes, helyi erzestelenitovel, elég hamar megvolt.

a feleves rendszeres vizsgalat amugy is ajanlott.


amugy nem, nem KELL elmenned, csak AJÁNLOTT.

2009. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem a babának árt, hanem neked lehetnek belőle szájproblémáid. Nagyon durva szájfertőzés árthat a babának, ha bekerül valami a szervezetedbe...

Ezért szoktak a kismamák elmenni fogdokihoz, hogy ne legyen gond. Ha csak egy fogad rossz, azt fúrva, húzva bárhogy megcsinálhatják, még érzéstelenítő végett is...

Nekem két fogam csinálták meg két hét alatt, azóta nincs baj, és nem is lehet belőle bajunk:)

És nem mellékesen ingyenesen megcsinálják most, és nem 5-15e között, ha egy normális sztkba elmész.

2009. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat !
2009. febr. 6. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!