Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen mehetek még moziba?...

38 hetesen mehetek még moziba? Nem "rossz" a babának? Nem viseli meg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha téged nem visel meg, akkor valószínű őt sem. Annyira azért nem hangos, az ülés sem olyan kényelmetlen...Ha meg mégsem érzed jól magad, felállsz és kimész.
2009. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Szia, én 30 hetes koncertre készülök.Én is úgy vagyok ha nem bírja a gyerek a hasamba akkor kijövök.Próbálok nem a hamgfal mellé állni meg kerülöm a nagy tömeget, valahol hátul meghúzom magam.
2009. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én 32hetesen voltam moziban,

végigmocorogta az egészet.


De úgy voltam vele,hogy végre szívből nevethetek másfél órát,nem hagyom ki.

2009. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Biztos minden pocaklakó másképpen reagál! Elmegyek, valahová a legszélére ülök, és kijövök, ha jelez a baba. Annyi tuti, hogy nem a Végső állomást nézem meg 3D-ben! :-))
2009. okt. 24. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 36. héten EDDA koncerten voltam és semmi baja nem lett a fiamnak. Imádja a zenét, most 1,5 éves.
2009. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, Az en dokim kifejezettten azt ajanlotta, hogy arra a napra, amikorra ki vagyok irva, tervezzunk egy jo mozit a parommal. Kulonben csak ragodik az ember otthon hogy mikor lesz mar valami..

Azt nem mondta, hogy ne 18 even felulieknek ajanlott filmet nezzunk :)

Jo szorakozast!!!

(En koncertre mar nem mennek mert a tul hangos zenet nem ertekelte a babam)

2009. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szülés előtt 3 héttel voltam egy zenei fesztiválon, ahol pl. a Tankcsapda is fellépett :) Szülés előtt 2 nappal pedig moziban :), az én babámat nem viselte meg.

Bocs, ha a kérdésed már nem aktuális...

2009. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!