Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap nagy wc-ésnél véres...

Tegnap nagy wc-ésnél véres volt a székletem, de szinte mondhatom hogy eredmény 0? azota semmi? Ma pedig glicerines kuppal lett eredmény de megint véres volt és az elején alvadtvér vol? Mi lehet? Sos?

Figyelt kérdés
31 hetes pocakos vagyok!
2011. jan. 30. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
aranyérnek hívják.
2011. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Friss,piros vér volt?Lehet,hogy a várandósoknál oly gyakran jelentkező aranyérről lehet szó nálad,mindenesetre a legjobb ha orvoshoz is elmész.
2011. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen friss piros vér volt!a mai meg már alvadt majd friss!azota semmi!nem fáj
2011. jan. 30. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
ha élénk színű vér, az tuti aranyér. Nem feltétlenül kell fájnia, ha belső aranyér, akkor az nem fáj, csak ha kitüremkedik.
2011. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
élénk volt igen!akkor megnyukszom!köszike a válaszokat!de amugy az alvadt vér mitől lehet?
2011. jan. 30. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alvadt vér attól volt, hogy a székeléskor megrepedt aranyérből elkezdett szivárogni az élénk piros vér. Miután végeztél, nem minden tudott kifolyni, a záróizmod tette a dolgát, ezért a vér bent maradt, és megalvadt. Következő székeléskor pedig a széklettel kijött.

Évek óta aranyérrel küzdök, már megfigyeltem minden "formáját". :(

2011. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor megnyugszom!köszönöm aranyosak vagytok!már megijedten nagyon hogy baj van!köszike a gyors válaszokat
2011. jan. 31. 03:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Aranyér
2011. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!