Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idegeskedes miatt elhalhat a...

Idegeskedes miatt elhalhat a magzat?

Figyelt kérdés
az ejjel kellemetlen emlekek jutottak az exembe es nem birtam vissza aludni es megnyugodni, vert a gyomromban az ideg, es hiaba probaltam lenyugodni.11+4 hetes vaok es remelem hogy ez a mostani idegeskedes nem artott
2009. febr. 7. 07:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
vagyish. 12+4 hetes vaok
2009. febr. 7. 07:32
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugodj meg, semmi baja nem lesz a manónak.


Judy

2009. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, biztos nincs baja a babádnak!

Persze nem szerencsés a stressz, az idegeskedés, de azért a babák ennél strapabíróbbak!

Én a terhességem első 4 hónapját végigstresszeltem munkahelyi problémák miatt,ráadásul titkolnom kellett hogy babát várok, pedig folyamatosan rosszullétekkel küzködtem, majd 15 hetes voltam, mikor váratlanul meghalt az édesapám. Mindezek ellenére egy makkegészséges, tünemény gyermekem született, már 2 éves, és végtelenül kiegyensúlyozott, mosolygós, barátságos kisgyerek!

2009. febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
bizti? tudod a szivveresem is ugy folgyorsult h. neha azt se tudom lecsillapitani, nem tehetek rola, nem tudok lenyugodni
2009. febr. 7. 07:38
 5/16 A kérdező kommentje:
koszonom nektek. nem tehetek rola, de teljesen mas ember lettem, mindig nyugodt voltam, es csendes, most meg teljesen zakkant vaok
2009. febr. 7. 07:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a hormonok miatt van, hogy könnyebben ideges vagy. Én is így vagyok. Egyébként a kislányommal mikor terhes voltam, 11 hetes terhes, akkor halt meg hirtelen apukám, szinte nem is emlékszem a temetésre, de a picinek semmi baja nem lett.

Esetleg szedj Magne B6-ot ha továbbra is stresszelsz. Én azt szedem és sokkal jobb lett, nem vagyok már hirtelen haragú.

2009. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ha így lenne nem élne a babám, a fogantatás óta. Állandóan ideges vagyok(munkahelyen percek alatt felhúznak), vagy rossz emlékek gyötörnek. Ilyenkor picike szokott két pofonnal felkelteni a gondokból(hólyagon rugdos)

Ettől a manók max szomorúak lesznek, de nem lesz bajuk...

Nyugi, picit túlaggódod.

20heteske:)

2009. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

Bocsánat, de írhatnál magyarosan, kicsit idegesítő a kérdéseidnél, hogy lex lesz helyett, meg naon, vaok, bocs, ne haragudj, de megszokod, és a gyerek is így mondja majd!

És nem is szép. Írjunk már magyarul, ha azok vagyunk!

2009. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utolso kritizalonak:a bexed es az iras ket kulon dolog. nekem igy tetxik 22 evesen. ha a temahoz nem tudx hozza fuzni semmit, kritizalnod nem kell
2009. febr. 7. 13:31
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

Sajnálom. talán akkor még korai a baba 22 évesen.

Egyébként nagyon gyatra. Nem tetXik benne...

2009. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!