Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legjobb megoldás a...

Mi a legjobb megoldás a terhességcsíkok ellen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer tabival, más nincs, mert az egész a genetikán múlik, van aki olyan csíkos lesz mint egy zebra, pl. én, van akin meg nem lesz egy csík sem pl .sógornőm, pedig mindketten tíz -tíz kilót híztunk.
2011. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jönnek ki :) Sajnos ha hajlamos vagy rá, bármit kenhetsz magadra, akkor se tudod elkerülni, ha meg nem, a legolcsóbb testápoló vagy babaolaj is megteszi, de ha nem kened magad, akkor sincs gond. nézz körül a családban, ha anyukádnak, a lánytestvérednek, nagymamádnak van, akkor sajnos nem sok lehetőség van...
2011. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez genetika, így van. Nekem mákom volt, kicsi vagyok, de vizesedtem, + 15 kilóval szültem, de egy csíkom se volt. A barátnőm meg nádszál maradt, mindennel kente magát szegény, mégis kirepedt a bőre :(
2011. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát nálunk senkinek nincsenek csíkjai és a zebra elbújhat melettem meg a tigris is a csíkosság terén... testápolóval kell kenni vannak elvileg ilyen stíra elleni krémek de sztem semmit se használnak
2011. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jé,nekem is az első válaszadó első pár szava jutott az eszembe :D

Ha már megvannak a csíkok,akkor semmi. Ha még nincsenek,akkor használhatsz testápolókat, vagy direkt terhességi csíkok elleni krémet... sajnos egyik se garancia!

2011. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok... bizony, genetika. 4 gyerek után 0 csíkom van... soha nem kentem magam semmivel...
2011. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, igenis lehet érte tenni!

Én nagyon is hajlamos vagyok a striákra, a fenekem, derekam teljesen kirepedt kamaszkoromban+ a fogyás-hízások miatt.

Most vagyok 39 hetes kismama, hatalmas pocakkal, 15 kg. hízással és egy darab csíkom sincs (anyukám nagyon csíkos lett, nővéremnek egyik babájával sem lett egy csíkja sem), nagyon szép a bőröm és rugalmas, selymes. Amúgy körömvirág krémmel kenem napi 2x és rendszeresen masszírozom.

2011. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
www.mimi.hu oldalon, a terhesség témán belül kattincs a terhességi csíkokra, vagy rögtön, a www.babafalva.hu-n nézd meg.
2011. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat, anyukám csak a harmadik terhessége után lett csíkos én meg most 13 hetes vagyok és a mellem lett egy kicsit csíkos, szerencsére alul és nem vészes, de félek...
2011. jan. 31. 18:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs megoldás:)

Én a 10,héttől AVENT striák ellene krémmel kentem a hasamat, és most szültem 3hete, látnád hogy néz ki...

Borzalmas

2011. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!