Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19 hetesen pici vér? A...

18-19 hetesen pici vér? A reggeli UH-on minden rendben volt. Volt ilyen valakinél?

Figyelt kérdés
A múltkor mondta a doki, ha nem erős a vérzés, akkor nem kell mennem. Utoljára a 14. héten volt. MOst várok egy órát, hogy lesz-e még vér.
2011. febr. 1. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Vizsgálat volt? Mert hámsérüléstől is lehet.
2011. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak genetikai hasi UH...
2011. febr. 1. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel.
2011. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nem normális a vér. pici sem.
2011. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sérülhetett az ilyenkor amúgy is érzékeny méhszáj. Ne ijedj meg, nekem is nagyon érzékeny...

Nem voltatok együtt véletlen a pároddal?

2011. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem voltunk együtt :S


A 14. héten is hasonló volt pici vér, nagy ijedség, aztán meg a nagy semmi. A doki sem értette, hogy mitől volt. Remélem most is téves...

2011. febr. 1. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Beszéltél a dokival azóta ? mit mondott ? szólj h mi van Veletek!


Azóta volt vérzés még ?

2011. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megnézetném! Inkább nézzenek túlaggódós maminak - szerintem, nem fognak -, minthogy valami baj legyen. Én nem bírnék megnyugodni, csak ha az UH-on minden rendben lenne.
2011. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy a vér előtt kb 2 órával volt az UH... Ott minden rendben volt, így csak azon mérgelődtünk, hogy jól összezárta lábait... MOst már persze lelkiismeret furdalásom van.

Azóta nem volt egy csepp vér sem, lassan felhívom a dokit, hogy mi legyen.

Másnál nem volt ilyen?

2011. febr. 1. 13:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát annyit mondott a doki, hogy ha erősebb a vérzés, akkor menjek a kórházba. Egyébként meg fekvés, táppénz... :S
2011. febr. 1. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!