Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Condyloma, sűrű krémes folyás?

Condyloma, sűrű krémes folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!a 29. hétben járok, hétvégén a hüvelybemenetemnél és a szeméremajkaimon szemölcsöket vettem észre.Hétfőn az orvos azt mondta condyloma, le is ecsetelte valamivel, ami eléggé csípett.Kedden ismét leecsetelt, holnap megint megyek.Lehet a babámnak valami baja ettől a fertőzéstől?

Megvizsgált az orvos, azt mondta hogy a folyásom nem természetes( fehér, sűrű, krémes)gombás folyás lehet?ettől lehet valami baja a babának?

elküldött vérvételre is, HIV szűrésre. Nagyon remélem negatív lesz, és persze hogy kigyógyít a szemölcsből és a folyásból is.

Más is járt már így?mennyi ideig küzdött vele?A babának ugye nem lett semmi baja?!


Lenne még egy kérdésem, 48kg-ről indultam januárban a védőnő 55kg-t mért, magas vagyok(173cm) és vékony, a haskörfogatom 74cm-ről indult és 85 volt legutóbb.

A terhességem előtt sem tudtam hízni. Most pedig mindenki azzal zaklat hogy nagyon kicsi a hasam. Az hogy kicsi a hasam, nem azt jelenti hogy a babával nincs rendben valami?!


előre is köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 2. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A folyásodat kezelik, épp azért, hogy ne legyen tőle baja a babádnak.


nem számít, hogy hány kilós vagy és mekkora a pocakod. A lényeg az, hogy odabent a baba megfelelően fejlődjön. Ultrahangon mikor voltál utoljára? Az UH-s mérés megmondhatja neked, hogy feleslegesen aggódsz a méretek miatt. Van, akinek egyszerűen kicsi a hasa. Nekem meg nagy, mindenki azt hiszi, hogy mindjárt megszülök, pedig még csak a 30. hetet kezdem, egy babával, aki normális méretű. :-)


Ja, majd elfelejtettem. Ha magas vagy és vékony, azaz hosszú a felsőtested, akkor a méhed és a baba jobban elfér benned, mint egy alacsony nőben. Nekem rövid a felsőtestem (160 centi vagyok), és a baba egyszerűen nem tud máshová terjeszkedni, mint kifelé. Neked viszont van hely felfelé is. :-)

2010. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Január elején könyörögtem ki a dokitól az ultrahangot, akkor 1héttel kisebb volt a baba, mint amennyi a heteimnek megfelel, a doki azt mondta nincs gond, de én aggódom.
2010. febr. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!