Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tuti, hogy a sok köhögés nem...

Tuti, hogy a sok köhögés nem okozhat vetélést? Csak mert barnázok.

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz, még nagyon az elején vagyok a terhességnek, de benyaltam valamit, amitől már 2 éjjel végig annyit köhögtem, hogy szúrt, fájt a hasam. Most pedig elkezdtem barnázni. Lehet, hogy van összefüggés, és a sok erőlködéstől elmegy a baba?
2011. máj. 31. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a köhögéstől el lehet-e vetélni, de a barnázás az mindig rosszat jelent főleg a terhesség elején. Ha rám hallgatsz most azonnal irány az orvos, menj be az ügyeletre. Valószínűleg hormon gyógyszert kell szedned a terhesség megtartására.
2011. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom, hogy a köhögésnek van-e köze hozzá, DE én azonnal mennék az ügyeletre!


Így jártam én is tavaly, sajnos nem lett jó vége.

Idén is barnázgattam a terhességem legelejétől (4.hét) de rohantam a klinikára és kaptam gyógyszert!

Azóta már 15 hetesek vagyunk!

Ne várj csütörtökig kérlek!

2011. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet összefüggés, a köhögés, erős hapcizások, hányás, erős orrfújás mind olyan, ami igénybe veszi a hasizmaidat, összerándul, elernyed, ha erőlködsz. Persze nem hinném, hogy ez lehet az egyetlen kiváltó oka a barnázásnak, ezért keress fel dokit minél előbb, mielőbb komolyabb baj lenne.

(Amúgy mennyire barna? Mert nekem sötétebb a folyásom a legelejétől, én is berezeltem, hogy mi ez, de semmi, csak valamiért sötétebb az átlagosnál.)

2011. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!