Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok....

Monatella kérdése:

25 hetes kismama vagyok. Cukros lettem így inzulinoznom kell magamat napi3x. És160gr ch diétán vagyok. Ma megint voltam kontrollon és a vizeletemben találtak 3+ ketont ami az éhezéssel kötik össze. Szerintetek magas?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a diétát ha jól tudom, nem viszik lejjebb 180 grammnál kismamánál. Azt mondják, hogy akkor már éhezhet a mama és a baba is. Én is cukros vagyok, 180 grammos diétán vagyok, de úgy tűnik így is magasak a reggeli értékeim, így tartok tőle, hogy nekem is kinéz az inzulin. Nekem azt tanácsolták amikor bent voltam a kórházban, hogy sok fehérjét egyek, akkor a baba rendesen tud fejlődni és én sem fogok éhezni. Szerintem feljebb vehetnék a diétádat, főleg ha inzulin mellett jók az eredményeid. A 160 gramm szerintem kevés.
2011. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az sok, nekem is ez volt, este 10-kor még ennem kellett egy kicsit, és többet kellett innom.
2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Éppen ma voltam a diabetológián és nekem is keton volt a vizeletemben. A dokinéni csóválta is a fejét, hogy hiába szépek a cukorértékeim, ez így nem jó. Növelnem kell a ch bevitelt a köztes étkezéseknél. Azt mondta, ez bármi lehet, tej, gyümölcs, gyümölcslé...

Szerencsémre én nem vagyok inzulinos.

31 hetes kismama

2011. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!