Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kezdodott hogy annyira...

Tegnap kezdodott hogy annyira faj a gyomrom, nem tudok enni vagy csak nagyon keveset. Meg csak 27 hetes vagyok, normalis ez ilyen koran? Mit tesztek h elmuljon es tudjatok enni is?

Figyelt kérdés
Ti is ereztek olyat hogy nem tudtok enni mert nincs hely a gyomrodban? Sot meg faj is a gyomor. Csak ugy?
2011. febr. 1. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:) De jo neked!

Sokszor egyel keveset es lehetoleg ne nehez eteleket.

Nekem az is segitett, ha ettem almat kaja utan.

2011. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia...

Úgyan ekkor kezdődött nekem is.

Ahogy előttem is írták,a titok a többszöri étkezés,sokkal kevesebb adagokban és nálam az sem volt mindegy mit eszem.

Semmilyen puffasztót nem bírtam enni pld:káposzta félék,paradicsom,citrusgyümölcsöket sem pedig egyébként igazi "kecske" vagyok zöldséget zőldséggel ettem ezelőtt.

Most ha megpárolom,akkor sárgarépa,karfiol,karalábé jöhet.

Szóval nem egyszerű a helyzet és nagyon kellemetlen ...

de jobb lesz idővel.


Mielőbbi jobbulást kívánok!

2011. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon együttérzek Velek!

26hetes vagyok. Egy kis tányér levest nem bírok megenni egész nap!

De vicc, hogy nem is vagyok éhes.

Én próbálok többször enni, nem megy. Próbálok könnyűeket enni, egy-két falat.

2011. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

nem szeretnélek megijeszteni,de első babámnál a Helpp szidrómám igy kezdődött, 28 hetesen császár, baba sajna nem maradt életben, mert az orvosom ráfogta, hogy nő a méhem és a baba miatt nem tudok rendesen enni...

2011. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hat utolso, gratulalok. Nem lehet felhivni egy aggodo kismama figyelmet mashogy? Hogy ne ijeszd halalra olyan valamivel ami nagyon ritka, es mas tunete is van?!

En ezt irom, bar mar felesleges a diszkret figyelmeztetes: mindenkeppen fordulj orvoshoz mert bizonyos toxemiaknak kezdodhetnek igy a tunetei. Ha nem mulik, vert, vizeletet es vernyomast kell mihamarabb nezni.


Egyebkent utolso, nekem is ez volt a bajom, kicsit kesobb mint neked, de a kovetkezmeny ua lett. Eppen ezert tudom, hogy figyelmeztetni kell de ijesztgetni nem. Es a HELLP szindroma ket L nem ket P

2011. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat nagyon megijedtem!De nagyon...Egyebkent ma nem erzek a tegnapi bajombol semmit.Ha tenyleg HELLP akkor egyik naprol a masikra eltunhetnek a tunetek?vagy esetleg holnap megint kijohet...??
2011. febr. 2. 15:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, elvileg nem szokott csak úgy eltűnni. Ezért is voltam olyan mérges az előttem szólóra. Éppen ő, aki átélt ilyet, tudhatná, hogy ilyet nem jó csak úgy "megjegyezni"... A Hellp-nél nem kifejezetten a gyomor fáj, hanem "gyomortáji" fájdalom van, bordaív alatt. Ha máskor is rosszul leszel, és gyakran van ilyen, akkor mérd a vérnyomásod, vagy keresd fel a dokid. De, nyugodj meg, és amit írt az előttem szóló, felejtsd el!!! Boldog nyugodt babavárást, és minden jót neked!
2011. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne ijedj meg! A hellp ritka! Ha erre gondolsz mégis, menj el a dokidhoz, beszélj vele.

Én épp holnap megyek az enyémhez, hasonló tünetekkel. Én írtam, hogy nem tudok egy kis tányér levest enni.

De én eddig 13kg-ot fogytam.

Viszont tegnap óta nagyon szúr a jobb oldalam. Szerintem rosszul veszem a levegőt (asztma).

Ne gondolj a legrosszabbra! Bennem meg sem fordult, hogy ez lehet, pedig minden tünetet produkálom...mégsem. Most van ez a megfázós időszak, szóval az is lehet. Attól is lehet, hogy keveset eszek.....


Szóval fel a fejjel.

2011. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már bocsánat,de semmi rossz szándék nem volt bennem, mikor irtam a hellp-ről...

Ha nekem valaki annak idején, talán időben szól erről is, akkor élne a babám, és elmentem volna másik orvoshoz is.

És sajnos mostanság nem is olyan ritka 100 koraszülésből 1 emiatt következik be.

Inkább fel kellene hivni a kismamák figyelmét erre is, hogy tudják, mikor van baj, és mikor nem fér csak egyszerűen normálisan odabenn a baba.

Nem ijesztgetésnek szántam, de inkább egyszer felslegesen orvos, mint utána a késő bánat...

2011. febr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!