Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy félek az...

Normális az, hogy félek az anyaságtól? Félek, hogy rossz anya leszek.

Figyelt kérdés

Volt már más is ilyen helyzetben? 22 hetes vagyok és kezdem felfogni,hogy babánk lesz, de egyre jobban megrémülök az anyaság gondolatától...lesz-e elég türelmem, energiám, kitartásom...:S

Segítsetek kérlek!!


2011. nov. 1. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, a hormonok teszik. Nyugi ott és akkor tudni fogod, mit kell tenned :)
2011. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is ezek zajlottak le..de mara van egy 1 honapos kislanyom akivel meg az ejszakazasokat is szeretem,.igaz faraszto de meg eri:)talan a terhesseged vege fele valtozni fog ez a velemenyed is es gondolatod ,.mivel teljesen ossze kuszalodtak a hormonjaid,.ne felj biztos jo anyuka leszel:)
2011. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már attól,hogy megfogalmazódik benned ez a kérdés,hogy jó anya leszel-e,ez már azt jelenti,hogy vigyázol rá,és szeretnél minden tőled telhetőt megadni neki...21+2 khm-es vagyok,és én is gyakran agyalok ezen :)
2011. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van..eléggé be vagyok tojva. Úgy érzem,hogy egyszerűen nem lehet felkészülni minden lehetőségre!!
2011. nov. 3. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

S még számtalanszor elő fog benned jönni, hogy jaj rossz anya vagyok.

Holott a babádnak te leszel a legjobb!

Kételyek mindenkiben vannak. Aki azt hiszi mindent fog tudni, aki mindenre képes felkészülni az egy ufo. :)

Lehetetlen mindent tudni, de az anyai ösztönök tényleg léteznek, és szerintem abból nem lehet rossz anya, aki előre gondolkozik, aki előre aggódik azért, hogy minden jól menjen. Egy rossz anya nem foglalkozik ezekkel, és nem is gondolkozik, és főleg nem aggódik...

2011. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!