Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AngelSounds Szívhangfigyelő...

Mónika87 kérdése:

AngelSounds Szívhangfigyelő szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Érdemes venni?
2011. febr. 2. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van, az első babánknál is használtuk, most a másodikat várjuk. Őt még nem halljuk, igaz még csak 13 hetes.

Mi szeretjük, szerintem érdemes venni, de már sokan letámadtak itt, hogy felesleges pénzkidobás. Mi örülünk, hogy megvettük, megéri az árát.

2011. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,én is úgy gondolom hogy jó dolog lehet,és nem csak pénzkidobás:)
2011. febr. 2. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Megfeleloen alkalmazva jo. Sokaktol hallottam dicserni. En szemely szerint viszont bizom ebben a kis eletben, amit hordozok, ahogy az en edesanyam is bizott anno bennem. :)
2011. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A leutolsó terhességemnél vettem, mert előtte több vetélésem volt. Engem nagyon megnyugtatott, és már 12 hetesen hallottam vele a szívhangot. Inkább, mint idegeskedni. Meg olyan jó érzés, mikor Apa hazajött a munkából, és együtt meghallgattuk:-)
2011. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt, mert elég lusta baba volt kisfiam Pocaklakóként és nagyon megnyugtatott hallani a kis szívét verni. Amúgy kint is nyugodt Baba, de itt már látom, hogy minden rendben vele.:)
2011. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. febr. 2. 16:44
 7/10 Bogyo110 ***** válasza:
igeeeeeeeeeeeeeeeen én nagyon paráztam az elején uh én a 12 hétől sikeressen használom igaz ma már kevesebet mert 39 hetesek vagyunk de szerintem aki megteheti nyugtatásképp megéri !
2011. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Abszolút megéri..én tipikus paramami vagyok, 11 hetes kora óta hallom a babát vele, teljesen megnyugtat..most már kicsit ritkultak a hallgatózások, mert mocorog a mi kis Lilink, de néha azért elővesszük:D Szerintem megéri!

Amúgy 20 hetesek vagyunk:)

2011. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi,gratulálok nektek:)
2011. febr. 7. 18:40
 10/10 anonim válasza:

9 hetesen és 6 naposan vettük meg (Brendon).. 5 perc keresgélés után megvolt a szívhang, azóta minden nap hamar megtaláljuk.


Hasznos dolog, jó kis esti program meghallgatni születendő gyermekünk szívének dobogását.. és persze megnyugtató is.

2011. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!