Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti az utolsó hónapban...

Kismamák ti az utolsó hónapban híztatok még? Vagy addigra ez lelassul? Vagy pont hogy megugrik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó hónapban ugrott meg. Nem mondom, addig is híztam kb. 7 kg-ot, de a végén még majdnem ugyanannyit. De talán mert kicsit vizesedtem is. A kórházból már 10-zel "könnyebben" jöttem haza. :-)
2011. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a 20-tól a 30.-ig 9 kiló és azóta megállt. most 33 hetes múltam. nekem úgy tűnik, hogy lassul a hízás, de még kiderül a végéig.
2011. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 32.hétig 7kg-t híztam, pedig majd 90kg volt a kezdő súlyom. Aztán a 38.héten szültem, és még még 7kg jött ez idő alatt rám, bár az nem kimondottan hízás volt, hanem vizesedés sajnos. :( Szülés után 2 héttel már kevesebb is voltam, mint amennyi szülés előtt.

Szerintem ha nem eszel tudatosan két adagot, mert hogy kettő helyett kell enni (ami persze nem igaz), akkor nem leszel akkora, mint egy bálna.

2011. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 20-28 hetek között híztam legtöbbet, utána már csak 3 kg-ot, de nagyon figyeltem a kajálásra, mozgásra. És nem vizesedtem.
2011. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Eddig nagyon örültem, mert a 32. hétig 8 kilónál jártam, én is a 20-30 hét között híztam ezt a 8-at, aztán pár nap alatt feljött még 2, ami nem is értem hogy lehet, mert már a 29. hét óta a +8-at tartottam. És most elkezdtem aggódni, hogy megint felgyorsul.

2011. febr. 2. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
en 32 hetol nem hiztam a 38ig aszt hittem hogy valami baj van 40hetre szultem a 40hetig meg 2 kg hiztam a baba 3800 lett en osszesen 14 kg hiztam a a kislanyom most 3 hos es leadtam 17 kg most vok 52kg
2011. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!