Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy buta kérdés, de a...

Lehet, hogy buta kérdés, de a kismamák mért pont az uborkát kívánják annyira?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja? Nálam bejött... csakhogy épp úgy jött vele a paradicsom, paprika-áhítat is.
2011. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy ez csak "legenda"?

Én még egyik kissmama ismerősömtől sem hallottam,hogy konkrétan az uborkát kívánta (olyat viszont igen hoyg a savanyút -tehát cukor is lehetett meg uborka is).

Legtöbben inkább valamilyen ízcsoportot preferálnak,mint pl édes,savanyú,sós.


Én magam má második babaámat várom,az elsővel édeset kívántam,most pedig fűszereset/sósat.

2011. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
:) Nálam pont fordítva volt. Sok savanyú uborkát eszem, csak úgy... de mikor terhes voltam, és még szülés után pár hónapig rá se bírtam nézni. Így jártam a mentholos rágóval is, de aztán elmúlt :)) De jó kérdés!
2011. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még a savanyú káposzta jött, tegnap mondjuk egyben fél kilót letoltam, annyira kellett :)
2011. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is mese :) 4 terhességem alatt sosem voltam igazán kívánós. Sőt, az ismerőseim közül se volt olyan, hogy valaki egy bizonyos dolgot kívánt volna, max valamit nem tudott megenni. Szóval, az, hogy pont az uborka lenne bárki kívánalmainak a netovábbja, inkább filmes klisének tűnik :)
2011. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem vagyok kívánós. Se az uborkáért se a fagyiért nem vagyok jobban oda, mint eddig.
2011. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

Terhessegem alatt ha meg is kivantam valamit, akkor is el tudtam hesegetni a fejembol, pedig nemterhesen is sokszor kivanok meg dolgokat.

DE!

Anyukam annak idejen, amikor engem szult majdnem elvetelt, mert megkivanta a narancsot. Annak idejen nem lehetett kapni a boltokban, csak nagyon ritkan es nagyon dragan. Egy buszmegalloban evett egy gyerek narancsot, de nem kert tole egy cikket, gondolta mese ugy is, hogy elvetelhet. Ejszakara olyan beteg lett, hogy korhazba vittek, es amig nem itattak meg vele egy pohar narancslet, nem lett jobban.

De hogy a kerdesre is valaszoljak: nem mindenki kivanja az uborkat.

2011. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Nálam abszolút menő mostanság a kovi ubi,akár magában is, főleg azért mert jó szomjoltó. Nem várandósan is imádtam, de most nem győzöm csinálni/venni. Az okát nem tudom, szeretem és kész!


330hetes kismama

2011. jún. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33 hetes:-))
2011. jún. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Én a chillis babra vagyok ráállva... Vannak olyan periódusok, hogy 3-4 nap alatt reggeli, ebéd, vacsora... Most is éppen egy olyanban vagyok :D Ráadásul pocokméreg erősen. Erős paprika is minden mennyiségben.


32 hetes vagyok

2011. jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!