Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elkapnám az influenzát és...

Ha elkapnám az influenzát és úgy kellene szülnöm, akkor külön kórteremben lennék? A babámat sem láthatnám? És kibírnám egyáltalán a szülést, ha gyenge a szervezetem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A saját gyereked immunis a te influenzádra. A tejed sok ellenanyagot tartalmaz . Lehet , hogy gyengébb lennél a láztól , de a picit biztos nem különítenék el tőled . Én lázasan is szoptattam , mindig szopi után vettem be egy fél lázcsillapítót , hogy mire jön a következő szopi addigra valamellyest kiürüljön a szervezetemből . Ne aggódj , nem kapja el mindenki az influenzát . Ha meg tudod oldani ne menj emberek közé.
2009. febr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi csak azért gondoltam elkülönítésre, mert 5-en lennénk egy szobában, + a babák, de remélem hogy nem kapom el...
2009. febr. 8. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy akkora osztályok lennének Mo.-n, hogy mindenkinek külön szobát tudjanak adni (sajnos). A babádnak az elő pár nap a legfontosabb. Ilyenkor kapja a nagyon fontos előtejet, ami az immunrendszer szempontjából nagyon fontos. Pszichológiai szempontból se helyes, ha a babát elkülönítenék, mert az első napokban kialakuló kapcsolat nagyon fontos mindkettőtöknek. El tudom képzelni azt például, hogy ha valaki beteg lenne a szobatársaid közül, akkor szájmaszkot kellene hordania, hogy más ne kapja el tőle.
2009. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem szerezz be néhány szájmaszkot, hogy a vírust ne add tovább. Én vettem 10 db-ot, 30 Ft darabja, nem egy nagy összeg. Így talán nem szuszogod rá a vírust, és Te is megnyugszol.

Üdv: 38 heteske

2009. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!