Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen ugye még nem a...

36hetesen ugye még nem a szülésre készülődik a szervezetem? Ma eddig 4x kakiltam, de normálisat, szóval nem megy a hasam. Nagyon sokat szúr az előző császármetszés helye és egészen le hüvelyemig hasít.

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez még nem biztos, hogy a szülés előjele. Én a 38. héten egész nap a WC-n ültem, nem hasmenéssel, csak egyszerűen annyira fájt a hasam, meg minden bajom volt. Jóslóim is voltak a 36. héttől kezdve. S én is éreztem szurkálást, hüvelyembe hasító fájdalmat.

A 41. héten szültem, indítással.

2011. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, még nem is akarok szülni.csak kisfiamnál nem nem volt ilyen, igazán a kiírt elött 1héttel se volt semmi bajom, mikor este elfolyott a magzatvízem.
2011. szept. 17. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 35. hettol 2-3 kaki volt egy nap. Az orvos azzal magyarazta, hogy mar a kakinak sincs bent sok helye, igy tobbszor kell uriteni. 38. heten szultem.
2011. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak megnyugtatásként!


36 hetesen szülten, szép 3 kg 54 cm-es babát, teljesen egészségesen, semmi gond nem volt abból, hogy 4 héttel előbb jött. Megérezte, hogy kész a szobája, ruhácskái. Bár akkor még a kórházi cuccom sehol sem volt! Csak egy jó példát akartam, hogy ha mégis szülés lenne , ne aggódj! Azóta eltelt 16 hónap, szép nagy vasgyúró az Én cicifüggő kisfiam! :D

2011. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

37.hétre született a második babám,2700grammal,

De az első fiam 39.hétre jött 3380grammal.

Akkor hallottam a második baba előbb szokott születni.nálunk ez a mondás igaz volt.

Inkább készülj el mindennel,figyeld milyen gyakran vannak fájások,inkább menjetek be a kórházba,megvizsgálnak,meghallgatják a baba szívhangját,még jó lenne kicsit bent tartani,de ha most megszületne már teljesen egészséges baba lenne.

2012. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!