Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok, és mostanában...

18 hetes vagyok, és mostanában elég sokat fáj a fogam, amire időnként beveszek egy panadolt. Mennyire árt ez a babának?

Figyelt kérdés
Fogorvoshoz csak a jövő héten tudok elmenni, addig muszáj bevennem valamit, megőrülök a fájdalomtól.
2009. febr. 8. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj tűrni amig csak lehet, de az se jó a babának ha te szenvedsz.Szóval ha már elviselhetetlen vegyél be. Mindenképpen menj fogorvoshoz!!!
2009. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mondok egy tippet,ami nálam igen bevált.

Én szedtem rendesen az elevitet,azt hittem elég kalcium jut a szervezetembe,de a fogam rettentően fájt. Voltam fogorvosnál is,ki is húzta (nem lehetett megmenteni). És utána fájt másik kettő. Akkor elkezdtem szedni a Béres Kalciumát és mint akit elvágtak,azóta semmi problémám nincs a fogammal,van lyuksa,de az a lényeg,hogy nem fáj. Szerintem próbáld meg,de úgy tudom nem jó a pezsgőtabletta,inkább a kapszulát vedd be. Az ára nem vészes: 50db max.900ft.

Remélem rajtad is segít!

Jó egészséget kívánok!

22hetes

2009. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is akkor lettem jobban, amikor elkezdtem kalcium pezsgőtablettát inni az Elevit mellé. Ha már nagyon fájt, akkor Paramax Rapidot szedtem, meg Sensodine szájvízzel öblögettem, az is sokat segített. (orvosnál is voltam, de hol az egyik fogam volt érzékenyebb, hol a a másik. Érdekes, h mióta megszültem, semmi problémám.)
2009. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!