Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszterben kicsi...

Utolsó trimeszterben kicsi barna folt pisilés után a wc papíron mit jelenthet?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok és múlt héten is volt egyszer ilyen, a midwife szerint ne aggódjak, de nem mondta el, mi lehet. Jelenthet méhnyak rövidülést, tágulást? Legyek erőszakosabb, hogy küldjön orvoshoz, vagy másnak is volt hasonló, és nem volt gond?
2011. febr. 3. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, nem szabad elhanyagolni, lehet, hogy csak a szex miatt vérzel, de lehet, hogy a méhlepénnyel vannak gondok! Én biztos rohannék (35 hetes vagyok).
2011. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyákdugó...?
2011. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz szerintem kicsi, de ha az, akkor meg nem korai még? Tudom, hogy hetekkel a szülés előtt is elmehet, meg darabokban is távozhat, de még legalább 3 hetet bent kéne maradnia a babónak. Nagyon aggódom, mert nálunk méhszáj vizsgálat sincs. Csak nem akar a midwife orvoshoz küldeni, szerinte nem indokolt egy kis barna folt. Azt mondta, akkor van baj, ha pirosat látok. Ez határozottan barna volt, de valahogy nem tudott megnyugtatni. Ha mozog rendesen, akkor olyan nagy baj nem lehet, nem? Emiatt múlt hét óta szexelni sem merek, bár ezt se mondta, hogy ne. Olyan nyugis terhességem volt eddig. :(
2011. febr. 3. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig meg kellene mutatni orvosnak. Magánrendelésre nincs lehetőséged elmenni?
2011. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!