Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akiknek HPV szemölcsö...

Kismamák akiknek HPV szemölcsöket szülés előtt eltávolítottak a hüvelyéből? Vagytok? Tapasztalat? Sikerült? Szülhettél?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos sok kialakult, belül-kívül..így nem szülhetek természetes úton.

Áprilisban lesz egy kisműtétem..lézerrel fogják eltávolítani őket, és választhatok, hogy altatást vagy epidurális érzéstelenítést kérek. Akkor már 7 hónapos terhes leszek. Nektek sikerült? Szülés lett a vége, vagy maradt a császár? Volt szövődmény vagy egyéb kellemetlenség? Nem lett baj a méheddel/babával? Milyen érzéstelenítést kértél?

Remélem találok valakit akinek van tapasztalata! Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. febr. 3. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos érdemben nem tudok segíteni,mert nekem nem közvetlen szülés előtt volt.Azt hiszem egy évvel a teherbeesésem előtt.Nekem simán indult,hogy majd helyi érzéstelenítéssel lesz,de behisztiztem,és addig idegeltem mindenkit,hogy jobbnak látták elaltatni :) Én nagyon nem bírom a fájdalmat,és totál bestresszeltem magam.. (megjegyzem szülni érzéstelenítés nélkül szültem,ez meg ahhoz képest...na mindegy :)) Mivel ezek a hüvelyen vannak,a méhedet nem piszkálják,se a babát! Hát a szülést viszont nem tudom engedik-e természetes úton,mert túl közel lesz a műtéthez.A gyógyulási idő 6-8 hét. Aztán ki tudja,nem vagyok orvos,lehet,hogy simán mehet.. Jobbulást és nyugi,minden rendben lesz Veletek!
2011. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...simán indult *a műtét...
2011. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!