Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart még szerintetek...

Meddig tart még szerintetek az infulenza járvány? Mik a tünetei? Kismamák ti beoltattátok magatokat? Oscillococcinum-homeos gyogyszert szedett valaki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítólag kitart március végéig is akár... Ez az enyhe idő, ami most jön még külön kedvez is neki.

Amúgy én nem oltattam be magam. Soha nem oltattam, most sem akartam. És a dokim is mondta, hogy felesleges.

37 hetes kismama

2011. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Remélem minél hamarabb véget ér!!

Én nem oltattam idén, babásan nem mertem. Viszont tavaly megszurattam magam, bízom benne, hogy valamennyit még véd idén is.

Rengeteg gyümit eszek, C-vitamint szedek + a fent írt homeós bogyókat heti 1x.

Tünete idén elég sok van (láz, fejfájás, végtagfájdalom, de akár hányás-hasmenés is lehet), a magas lázra kell nagyon odafigyelni!!!

2011. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tavaly bevoltam oltva én is ellene!van még védetség?a párom lázas és köhög nagyon de semmi nem fáj neki!
2011. febr. 4. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly szoptattam akkor is be voltam oltatva, idén várandósan is beoltattam magam, sokat gondolkoztunk, nekem a védőnő, házi doki, meg a nőgyógyász is mondta, hogy oltassam magam.
2011. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én terhesen megelőzésre szedtem az Oscillo-t (heti 1 tubus), valamint immunerősítésre:

1.hét: 2x1 tabletta Engystol naponta

2.hét: 2x5 golyó Echinacea D4 naponta. (ezek több hónapon keresztül is alkalmazhatók!)

2011. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én oltattam. Ha influenza, akkor szerintem nem véd meg a narancs és a multivitamin. Persze hasznosak.
2011. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább oltattam,mint nem. Még 8 hetesen. Most 18 hetes vagyok.
2011. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!