Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismamák ogy vagytok?...

26 hetes kismamák ogy vagytok? Tudtok aludni. Oldalt feküdni. Nem feszül a hasatok? Nem fáj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
aludni tudok,csak oldalt, és csak párnával a lábam között. és csak addig míg át nem kell fordulnom a másik oldalamra, hát az már most egy kész tortúra. eléggé fáj hátul a keresztcsontom, meg a szeméremcsontom, így legalább 2 percbe telik, mire átkínlódom magam. a pocim nem fáj, csak ha hirtelen akarok felállni. amúgy két napja sok a savam, és esténként felpuffad a gyomrom. de ugyanez volt az első babámnál is:-(
2011. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia en 27hetes vagyok.Haton mar nem tudok mert nyom a baba es egyeb dolgok sulya.Oldalt nem kenyelmes igy ott is nehezen alszom.Parnat teszek terdeim koze az kicsit segit :)19hos az elso kisbabam es fogzik,igy rengeteget kell olelgetnem a kezemben lenne egesz nap.Szoval szerintem emiatt eleg sokat faj a hasam foleg a lenti teruleteken.Te hogy erzed magad?
2011. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en általában háton fekszem elalvásig.utánna jobb oldalt,bal oldalamon kevesebbet birok,max pár perc..mert olyankor ugy érzem mintha kaparászna a baba.keveset birok enni napközben mert sokat ülök és ilyenkor azt érzem nem fér el csak kevés kajcsi.este teleeszem magam és hanyat fekszem mint egy bálna.majd szenvedek hogy majdki pukkadok...:-))
2011. febr. 4. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok. Oldalt alszom, de amikor megunom, kész felüdülés a háton fekvés, de csak néhány percig engedi a manó, utána jelez, hogy mozduljak. A megfordulás nekem is bénázós a keresztcsont fájdalma miatt :))

Szednem kell a magnéziumot, mert hamar elkezdtem keményedni és a vádlim is begörcsölgetett éjjel. Most ezek megszűntek.

Estére szokott "nehézzé" válni a pocak, olyankor már alig várom, h vízszintesbe kerüljek.

2011. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én már lassan 29 hetes leszek, de nekem az alvás az egy külön produkció: oldalt már nem nagyon tudok párna nélkül aludni, és legtöbbször észreveszem hogy háton alszom és nem merek úgy aludni nehogy baja legyen a picinek..amikor viszont megfordulok, akkor a szemérem csontom úgy fáj mintha egy kemény tárggyal megütöttek volna ott.

Hasam feszül, keményedik-ilyenkor pihenek, és néha-néha viszket, de testápolóval kenegetem.

2011. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!