Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák hatalmas...

Keditt kérdése:

28 hetes kismamák hatalmas pocakkal. Hogy bírtok aludni?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon nehéz,hogy csak jobb illetve bal oldalt tudok feküdni.A forgóim fájnak már ezért éjjel csak 7 órákat tudok aludni,nem bírok többet feküdni egyszerűen kivet az ágy magából pedig álmos vagyok.
2011. júl. 22. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szoptatós párnával alszok a 14. hét óta. Előtte csak hason bírtam aludni, most a szopipárnára fel tudom tenni az egyik lábam, átölelem és édesdeden alszok. Később a szoptatáshoz is nagyon praktikus, érdemes már az alváshoz is beszerezni.

[link]

2011. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is a forgóim, majd' megbolondulok. DE a legjobb, hogy ma már annyira fáj, hogy menni is alig bírtam.

Aludni...hát, nehezen. Én a takarómat ölelgetem, az is nagyon jó. Pedig kislányom este 9től reggel 8ig alszik, pihenhetnék én is, de semmi értelme lefeküdnöm időben, mert nem bírok aludni. Így 11 körül fekszem, de 7nél tovább én sem bírom az ágyban :(

2011. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rettentő rosszul alszom. Már ébresztő előtt 2-3 órával nézegetem a vekkert, hogy mikor kell felkelnem. Én a 12. héttől alszom szopipárnával, de sajnos a forgóim ugyanúgy fájnak. Egyik oldalról a másikra csak úgy tudok átfordulni, ha két oldalról megfogom a hasam és átsegítem a túloldalra, mert a kicsi már most nagyon húzza. Én mindig attól félek, hogy összenyomom a gyereket, mert rá szoktam fektetni a hasam apárnára és ugye így félig rajta fekszem. Ez ugye nem árthat neki?
2011. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs a késői válaszért nem voltam net közelben. Én ugyan nem használok párnát csak egy kicsit a térdeim közé de nem lesz baja a babának ha a pocakod alá teszed a párnát nem hiszem,hogy ettől nyomnád vagy rajta feküdnél... az átfordulással én is így vagyok :D kész röhej :D Néha úgy érzem magam mint egy partra vetett bálna :D
2011. júl. 30. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is partra vetett bálnára hasonlítok. Főleg, hogy úgy lihegek egy-egy átforulás után, mint ha fél maratont futottam volna.:)))

Utolsó voltam.

2011. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!