Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől volt az ha...

Hanyadik héttől volt az ha rátok nézett egy idegen egyből látta hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hat en most 21 hetes vagyok,de lazabb pulcsiban senki sem veszi eszre, csak ha feszulos felsot veszek fel. Pedig szerintem latszik...
2011. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14-15
2011. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok várandós, de van egy hibám, csak pocira hízok, és teljesen úgy nézek ki, mint egy kismama, az esküvőn is azt hitték, hogy muszájból volt, pedig nem...Aztán gratuláltak, nekem meg égett a fejem, hogy kövér vagyok, és nem tudok fogyni. Kiderült, miért nem, beállították a pajzsmirigyem, és fogytam. Akkor azért gratuláltak, hogy már szültem, és hol a baba?

Mára visszajött pár kiló, és jönnek újra a kismamás gratulációk, úgy döntöttünk, hogy véget vetünk ennek, okot adunk nekik :D

Szerintem rajtam nem lehet majd észrevenni, a rokonok már megszokták a pocim baba nélkül, a többiek is már tudják, hogy csak ilyen az alkatom...Meglepődnek majd, hogy most tényleg babás leszek :)

Azért remélem, a 12. hét után már látszik majd a különbség...

Neked mikor vették észre, kérdező?

2011. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Rajtam nagyon hamar látszott, pedig nem vagyok egy csontkollekció. Ha jól emlékszem a 7. héten mentem uh-ra, akkor máe volt egy pici pocak. A 10. hét környékén pedig már határozottan gömbölyödött.
2011. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De a 10. héten már akármelyik idegen észre vette volna ???


Én arra lennék kíváncsi hogy akinek nem mondod rögtön észre venné hogy terhes vagy.

2011. febr. 4. 17:19
 6/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,

Észre is vették. Ezért nem tudtam elhúzni a bejelentést a munkahelyemen a 12. hétig:(

2011. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg jó nagy pocid lehetett :) végére is óriási lett ?
2011. febr. 4. 17:22
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. hónap végén lehetett látni (amúgy sem vagyok egy vékony alkat, de amit nőtt a baba, annyit fogytam közben (majdnem az 5. hónapig hánytam), ezért senkinek nem tűnt fel:)
2011. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14-15hetesen már idegen is észrevette,hogy baba!
2011. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát az a vicces, hogy nem. Gömbölyödött, gömbölyödött, aztán a végén max. 7 hónaposnak tűntem. Pedig a lányka nem volt pici. Azt hiszem egyén függő, hogy kinek hogy alakul.
2011. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!