Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült végre kideriteni?

Yamilia kérdése:

Sikerült végre kideriteni?

Figyelt kérdés
Mindenkinek köszönöm aki ,válaszolt a kérdésemre.Ma voltam dokinál,s kiderült hogy 4 hetes vagyok.Mindenkinek sok sikert,aki babát akar.
2011. febr. 4. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi volt a kérdésed? Így nem tudjuk, ki vagy :)

Mindenesetre gratulálok!

2011. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy 4 hetes terhességet állapított meg, hisz akkor még uh-on nem látszik semmi, max tapintással sejthető, de az még ugye nem tuti, és tudom a korábbi kérdéseidből, hogy pozitív teszted nem volt. De mindegy, ha a doki azt mondta, biztos úgy van, úgyhogy gratulálok!
2011. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh-al simán kimutatható.Az első terhességemet,ami felfázásnak indult,az uh. 4hét+3naposnak mutatta.Tesztet nem is csináltam.
2011. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hüvelyi UH-n nekem is kimutatta a gép.
2011. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az alényeg hogy babám lesz.Nekem valaki azt mondta hogy nem mindegyik teszt,100-os.Mint irtam 3 tesztem,negativ lett ,s tegnap a dokinál kiderült,hogy van egy pocaklakom:)))))))))
2011. febr. 5. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:

gratulálok!

nekem 2 napja késik és a tesztek negatívak,valamelyik tesztnél elö sem jött rendesen a tesztcsik sem!

Remélem a doki hétfön jó hirt mond :D

2011. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok ,nem tesztcsik,hanem kontroll!!!!

bocsi :D

2011. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!