Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamik adnátok...

Lombikos kismamik adnátok némi reményt? Kinek hanyadik sikerült?

Figyelt kérdés

Volt ,hogy féltetek a sikertelen lombik után ,hogy nem fog egy sem sikerülni? Most vagyok túl a 2.sikertelen lombikon,1 fagyasztott embriónk volt most megint stimus lombik jön.

Igazából apagondok miatt jutottunk idáig. Vajon mennyi az esély hogy végre a 3. sikerül?


2011. okt. 10. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

A nagynénémnek az ötödik lombik maradt meg, terhességei közül kábé a 10-12. Végig szurizták és feküdnie kellett és a gyerek sem lett egészséges, de neki szervi baja volt, plussz egy korábbi fertőzés-gyulladás szövődménye, ezért volt nehéz dolga.

Nagyon drukkolok!

2011. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogy valami jót is olvass! Ha veled minden rendben akkor magadban ne add fel a reményt, hogy természetes uton is sikerülhet! Persze csináld a lombikot is!

Nekem 2 sikertelen lombikom volt és a második után 4 hónapra terhes lettem. Pedig nálam elég nagy a baj. A férjemnél oké minden. Én végig ugy gondoltam vagy éreztem , nem is tudom, hogy nekem természetes uton fog megfoganni a babám. És így is lett. Igaz ittuk a Gyuribácsi féle babaváró teakeveréket. Csak ajánlani tudom. A férjed spermáján is segitene! Meg gondolom a hormon kezelésnek is volt valami utóhatása.

Most nagyon boldog 17 hetes kismama vagyok. 3 év után sikerült.

Ugyhogy te sem add fel! Biztos , hogy fog sikerülni!

2011. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok és boldog babavárást!

Én nem érzem,nem tudom hogy lesz egyáltalán babám vagy sem. Még tinikoromban éreztem azt hogy lehet nekem nem jön könnyen majd a baba és ha lombikról hallottam akkor próbáltam nem is odafigyelni és elhessegetni mintha nem is létezne. Szerintem én akkor megéreztem hogy így lesz baba, tény hogy páromnál a gond...Köszönöm a tippet.

2011. okt. 10. 16:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért nem írtok? Nemm hiszem ,hogy nincs több lombikos kismami ,persze anyukákat is várom,hogy adank némi biztatást.
2011. okt. 10. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekünk másodjára sikerült pedig 9 sejtből csak egy volt "használható"!Én már totál úgy voltam vele,hogy biztos nem lesz beültetés és akkor mondta a doki,hogy 3.nap menjek be sürgősen,mert annyira gyorsan fejlődik, hogy be kell ültetni:) ez a gyorsaság ki is tartott a terhesség alatt végig !fél nappal érkezett korábban 4220g és 53 cm volt a kisfiam:) most meg 32 hetes babás vagyoka kislányommal ő teljesen meglepi baba szeptemberre volt időpontunk újra és márciusban terészetes úton megfogant,pedig nállam van/volt a gond:) úgyhogy fel a fejjel és csak pozitívan!!!Szorítok Nektek!!
2011. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sumergo ***** válasza:
82%

A 6. sikerült, pedig elvileg jó esélyekkel kezdtük, tökéletesen működő petefészkekkel, apukánál sem volt semmi gond (petevezetékeim nincsenek, ezért a lombik). Soha nem szabad feladni, ja és mi is Gyuri bácsi féle teákat ittuk az utolsónál.


36 hkm

2011. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gabócza válasza:
100%

Szia,


nálunk is a párommal van a gond, nekünk 3 sikertelen inszem után az 1. lombik sikerült Tapolcán. (nekem nincs semmi bajom, amugy 33 éves vagyok). Amugy 6 millioval kezdtünk a lombiknál már kb 15 millánk volt.

Nálunk 14 leszivott petesejtből 10 volt használható ebből 5 termékenyült meg és ebből csak 2 osztódott. Végül 1 tapadt meg :) Most már 17 hetes és nagyon boldogok vagyunk.

Te se add fel, és csak pozitívan!! Sikerülni fog!

2011. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyira jó pozitív lombikokról olvasni ,köszönöm. Mkinek szívből gratulálok,nem szoktam irigy lenni csak kicsit :D örülni szoktam mások sikereinek. Holnap lesz hivatalos eredmény a kórházban,igazából én teszteltem negatívat itthon beültetés után 17 nappal. Én ezt már elkönyveltem. Itt 3 hetet kell várni eredményre fagyasztottnál. De jön majd a 2.stimus lombik minden bizodalmam benne van. Minden kismsminak boldog babavárást!
2011. okt. 12. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!