Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik császárral szültek!...

Akik császárral szültek! Meddig szenvedtetek mire az orvos úgy döntött, hogy császár lesz? Mit éreztetek akkor? Elkeseredtetek vagy akkor már megkönnyebbülés volt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sokat szenvedtem, délután fél6kor mentünk bre, vizsgálat ,papirok stb, egy-két fájás, aztán babám rosszul lett, pulzusa eltünt, azonnal vittek a mütöbe, zöld lett a magzatviz, igy fél 7kor megszületett. szerencsére semmi baja. a barátnöm másnap szült, ö reggel 8tol vajudott a korházban délután 4ig, mire megcsászározták, kiderült, hogy a vállán volt a köldökzsinor, igy nem tudott kibujni, nem engedte a zsinor.
2011. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
24órát!Indított szülés....1óra után már 1perces fájások és 1percig tartott!Azt hittem ott halok meg!Zöld magzat vízből emelték ki a fiamat!Engem azért császároztak mert nem tágultam és a fiam sem volt rendesen a helyén!Inkább meg könnyebülés volt!Már a vége felé vért hánytam a fájások miatt ahogy elvileg tágult a méhszályam!
2011. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kisnita ***** válasza:
100%
Csütörtök reggel 7 kor indították és szombat délelőtt 10:53-kor vették ki császárral. Csak azt bánom, hogy nem előtt vittek a műtőbe.
2011. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Indították a szülést,két és fél napig szenvedtem! 2 nap alatt tágultam ki két ujjnyira,akkor tudtak burkot repeszteni,már zavaros volt a magzatvíz,de még órákig szenvedtem,azt mondták,hogy mostmár szülünk,megvizsgált a doki és úgy döntöttek,hogy azonnal császár! Kiderült,hogy hanyatt volt a babám,nem tudtam volna megszülni,ráadásul nagy baba is volt!
2011. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Reggel 6-kor elfolyt a magzatvíz, 10-re bementünk, semmi fájás, semmi tágulás, 6-ig lement két adag oxitocin, kézi vizsgálatok, próbálkozások, egyetlen pici görcs sem volt, igaz még csak fel sem puhult a méhszáj. F7-kor megszületett császárral a fiam, sosem bántam meg. Így alakult, pont oylan ez, mintha a másik úton jött volna. :)
2011. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát csajok nem irigyellek titeket. Engem vajúdás nélkül vittek a műtőbe, és ezért a mai napig áldom az orvosom nevét. A vizsgálatok alapján úgy ítélte meg, hogy azonnali műtétre van szükség.
2011. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Este 6kor elfolyt a magzatvíz, reggel fél 7től oxi, és ezáltal 2 perces fájások (szerintük nem is fájt...). Majd du 16kor császár. Nekem megkönnyebbülés. Én már délelőtt 10kor azt mondtam, hogy nem bírom tovább...
2011. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18 óra iszonyú vajúdás után nagyon nagy negkönnyebbülés volt. Indított szülésem volt, de abszolút nem tágultam.
2011. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök,hogy ennyien írtatok,és ezt nagyon köszönöm.
2011. febr. 5. 16:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem magától beindult hajnali 2-kor, 5 percesekkel mentem a kórházba. Több mint 20 órát vajúdtam, ebből 17 órát a kórházban. A ctg papírom már alig fért el a szobában. A baba végig jól volt, de mire 4 ujjnyira kitágultam már belázasodtam. Volt minden, oxitocin, burokrepesztés (enyhén mekóniumos magzatvíz), infúzió, oxigén. A végén a dokim bocsánatot kért és azt mondta, ha tudta volna már délelőtt megcsászároz. Éjfél előtt 10 perccel született a kisfiam. Magas egyenes állásban volt és nagy súlyú is volt. A buksija teljesen el volt deformálódva.
2011. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!