Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után mennyivel és mekkora eséllyel sikerülhet "normális" terhesség?

Figyelt kérdés
3 napja közölte az orvos, hogy ez a baj, most vérzek, azt mondta, talán így kiürül és nem kell műteni.
2009. febr. 9. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Esélyek: ugyanannyi, mint bárki másnak!

Gondolj arra, hogy ez nagyon ritka, és higgy benne, hogy többé nem történhet meg veled! Ez többet segít, mint bármilyen statisztikai adat!

Fel a fejjel!

2009. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 szer volt 2006-ban,(de csak 1 petevezetőm van, nem ez miatt, hanem amúgy) aztán 2007-ben szültem, most januárban meg elvetéltem.

De nem adom ám fel, már alig várom, hogy próbálhassam újra!

Szerencsés vagy, hogy kiürült, nekem is ez volt, de engem laparoszkóppal megműtöttek 2 szer is, de nem csak ezért.

Szerintem ha mindkét petevezetőd jó, akkor simán lehetsz terhes. Látod nekem csak 1 van és abban volt 2 szer is.

Szóval csak hajrá!

2009. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bízunk a legjobbakban :)
2009. febr. 10. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!