Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hetes terhes vagyok! Már...

17. hetes terhes vagyok! Már egy hete van (Elő Tejem) nem sok de ha megnyomom akkor elégé meg tudd indulni. EZ mirre utal a későbiekk sorrán?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy majd ez fokozódik.-DE akkor mi lesz még a szülésig!!

És hogy ez arra uttal hogy lesz majd tejem a szülés után??


2009. febr. 9. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ez szerintem nem utal semmire, de nem szabad nyomkodni
2009. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra utal, hogy már kapcsolt a szervezeted, hogy majd szoptatni fogsz, és megemelkedett a prolaktin nevű hormon benned. Semmi többre nem utal, a "későbbiekhez" nincs köze! :)

És tényleg ne nyomkodd. Ha el-el cseppen majd magától, használj a melltartóba betétet.

2009. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem szabad nyomkodni! Nekem 16 hét körül jelent meg, minden nap van, volt olyan hogy eléggé átáztatta a pizsim, úgy hallottam nem jelent semmit, nem ettől függ hogy valaki mennyi teje lesz sajnos..(én már tej milliomos lennék)

Üdv: 24 hetes kismama

2009. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmire nem utal, de miért kell nyomkodni??? Ez TILOS!!!
2009. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!