Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs hányingerem, nem vagyok...

Nincs hányingerem, nem vagyok rosszul, csak álmos vagyok nagyon nagyon és ettől már égnek a szemeim. A cicim csak akkor érzékeny ha megnyomom. Nem teszteltem még.4 napja késik. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most az van, hogy tesztelj... :) szurkolok :)
2010. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt más tünetem csak 3hónapig álomkorban szenvedtem. nagyon rossz volt, előfordult hogy a melóhelyen is bealudtam. aztán kb. a 11 hétre egyik naprólk a másikra megszünt.


no, lássuk azt a tesztet :)


12 hetes lányka mamája

2010. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam is így volt és nem is lett más "bajom", az álomkór is elmúlt a 10 hét után. Tesztelj és írd meg az eredményt.

20 hetes KM

2010. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a hónap már nem játszik:( Tegnap megjött 32 napra:S

No sebaj a köv hónapban nem bízzuk a véletlenre.Ez volt az első próbálkozós hónapunk.Úgy hogy elkeseredve még nem vagyok.Picit letörtem de majd elmúlik.

2010. nov. 2. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!