Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használtok...

Milyen krémet használtok terhesség alatt? Arckrém, pocak krém?

Figyelt kérdés

A márkája érdekelne, melyik a legjobb? Nagyon szárad az arcom és kifoltosodott, de gondolom ezt nem tünteni el a kérem.

10 hetes jövendő anyuka


2011. febr. 6. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A foltosodás jellemző, ezt semmi nem tünteti el. Nekem is erősödtek a májfoltjaim.

A pocira Johnson olajat használtam meg Dm márkás terhességi csíkok elleni olajat. Most vagyok 36 hetes és nincs egy szakadásom se. Most pedig gyógyszertári ureás testápolót használok, mert nagyon ki vagyok már száradva. Ez is szupi kenőcs.

2011. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az arcomra sima hidratalo kremet hasznlatam mint mindig (az avontol) de hasmra pedig a DMbol vett az olajat es kentem is magam rendszeresen a pozitiv teszteles utan...a mellemet viszont soha nem kentem es pont ma vettem eszre (2 eve szultem) hogy szana szet van repedve a bor a mellemen de a hasamon semmi...kend a ciciket is hogy ne jarj ugy mint en
2011. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Baba testápolót használtam, sehol egy terhességi csík.

Most újra terhes vagyok, 16 hetes. Újra Baba testápolót vettem...

2011. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az arcomra nem találok semmi megfelelőt. Ha kevert bőrre ajánlottal kenem, akkor száraz, ha hidratálóval kenem, akkor pedig jönnek ki a pattanások.

A hasamat/mellemet naponta kétszer kenem, reggel és este, felváltva, DM-es Babylove krémmel, és Johnson's kamillás olajjal amibe szoktam még 20 cseppet tenni búzacsíraolajból, ezt patikában ajánlották, de szintén a DM-ben lehet kapni. A nagyobbik cicimen sajnos lettek csíkok :(( de kenem rendületlenül. A hasamon nincs semmi! :)

33 hetes

2011. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!