Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori, hogy valakin...

Mennyire gyakori, hogy valakinél a 17 hetes terhesség teljesen tünetmentes, sőt a pocak is laposabb, mint valaha?

Figyelt kérdés

Semmi hányás, semmi fájdalom, és a menstruáció is megvolt minden hónapban.

A történet elég kellemetlen. A kollégiumi szobatársam elvileg lefeküdt a párommal, és most azt állítja, hogy terhes. Szóval bizonytalan vagyok, hogy ez így lehetséges-e... Köszi a válaszokat.


2011. szept. 2. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
haaat.....igen ez kellemetlen. Lehetseges, hogy a 17 hetben semmi nem latszik, es tunetmentes sot a menszesz is megjon, bar azert ez nem tul gyakori. Tul sok a "furcsasag", de lehetseges. Sajnos sehogy nem tudsz rola meggyozodni, mint kivulallo, viszont ha igaz a dolog, akkor mar nem sokat kell varni es latszani fog. Nem mindenkinel de altalaban a 20 het korul mar megmutatkozik egy picuri has. De hangsulyozom, ez nem torvenyszeru. Nagyon sajnallak ez a szitu eleg borzaszto...En a helyedben letojnam terhes e ez a r...vagy nem. Ha igen akkor a kesobbiekben neki kell majd elszamolni a gyerekenek es az apukanak is....kitartas neked!! 34 hkm
2011. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Èn mindent elhiszek de a mensit nem. Habár lehet közben vérzés kisebb nagyobb, de igazi mensi nincsen. sokan össze keverik egy bevárzást egy barnázás és ezért nem veszik észre.


nekem a barátnöm akinek annyi idös a babája mint nekem most megint terhes. ma volt pont itt 16 hetes.

szoros öv, tapados poló, egy nagyon enyhe kis dudor mintha jól lenne lakva. de ezt csak azért vettem észre mert csesztettem hogy semmi nem látszik, és kinyomta mutatta hogy neki is van. annyira furcsa.

2011. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

17 hetesen azért már kellenének, hogy legyen jele (szerintem). Itt egy oldal, amin pl azt is látod mekkora kb. a pocakja egy 17 hetes kismaminak. [link]

Mondjuk olyat már hallottam, hogy valakinek az első 3 hónapban még volt menstruációja.

2011. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetesen még teljesen lapos volt a hasam, meg nem mondta volna senki, hogy babát várok. Viszont sugárban hánytam mindentől, és persze nem menstruáltam.

Ez amit leírtál több mint gyanús. Vannak furcsa esetek, de ez így összességében..., hát,...nem túl hihető.

2011. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sumergo ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy a babát már meg kellene néznie egy orvosnak, hogy egészséges-e, mert nehogy baj legyen. Vagy ha azt állítja volt már ott, akkor kérd meg, hogy megnézhesd amit kapott, mert amúgy nem hiszel neki! Elvileg már kiskönyve is kellene legyen!


30+4 hkm

2011. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már próbáltam hasonló módszerrel kideríteni, de erre azt mondta, hogy a nagybátyja nőgyógyász, így rendelésen kívül, papírok nélkül végzi a vizsgálatait. Mindezek miatt gyanakszom rettenetesen... Mindenesetre nagyon kikészített ez az ügy..

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2011. szept. 2. 16:39
 7/11 sumergo ***** válasza:
100%
Akkor tuti kamuzik, mert főleg, hogy a rokona nődoki, terhesgondozási könyvének mindenképp kell lenni, mert a védőnő is, és a nődoki is abba írják az eredményeket a vérvételről, mikor történtek az UH-ok, stb. Megnyugodhatsz, tuti, hogy hazudik neked!
2011. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu. He tenleg terhess lenne mar eled vagta volna az ultrahang kepet. Most vagy elmondja vagy nem. Ha el karja "dicsekedni" akkor be is bizonyitsa ha meg titkolni akarja akkor ennyit sem mondott volna. Nekem ezek a "el is mondom meg nem is" dolgok mindig kamu szagunak tunnek. :)
2011. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
elso vagyok, ezek utan bizti kamu....megnyugodhatsz, nem terhes. Egyebkent 100% biztos vagyok benne, hogy egy par het mulva majd beadja, hogy elvetelt. Ha eleg szemet, meg azt is kitalalja, hogy miattad, mert allandoan zaklattad. Ez egy idiota.....
2011. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég érdekes. Én "menstruáltam" hónapokon át. Gondolom, nem menstruáció volt, hanem csak ilyen beleszokott vérzés. Sokkal kevesebb volt, más állagú volt, de vér volt, és sosem okozott a terhességemben semmi bajt, pedig minden egyes alkalommal rohantam dokihoz, hogy nézzen meg.

A pocakom 17 hetesen egyáltalán nem látszott, sőt most, 33 hetesen is alig. Sosem volt hányingerem, nem voltam rosszul, nem undorodtam meg semmitől. Egyszer hánytam terhességem alatt, akkor gyomorfertőzés miatt, végigment az egész családon, napokon át a tiszta víz is kijött belőlünk. Le is fogytam akkor 5-6 kilót. A babának ekkor sem lett baja szerencsére.

Szóval van ilyen. Viszont az elég kamu duma, hogy nőgyógyász az ismerőse és emiatt nincsenek papírjai. Ha nem titkolt terhes, erről vezetnek nyilvántartást. Sőt, ha titkolt terhes, akkor is, csak akkor kézhez kapja a papírokat, hogy más ne szerezzen róla tudomást. Szóval ez így kamu.

2011. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!