Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a vasatok? 36 hetet...

Milyen a vasatok? 36 hetet töltő kis mamik milyen a vérképeteken a vas eredmény?

Figyelt kérdés
nekem 6,4 ugy hogy kaptam 5 vasinjekciót, mert csak 4, 1 volt. de nem találják elégnek még kapok 5-öt. csak kiváncsi vagyok nektek milyen és mit mondanak.
2011. febr. 7. 14:53
 1/4 Andrea1987 ***** válasza:
Igaz még csak 19 hetes vagyok, de nekem is alacsony volt,és a védönöm azt ajánlotta hogy egyek céklát, abba van a legtöbb vas.
2011. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szucs oliver ***** válasza:

szia!

Nekem nemrég volt egy teljes vérkép, de nem tudom mi az idegen neve a vasnak, igy nem találom.

Ha megirod,akkor szivesen megirom hogy nekem milyen eredményem lett.

2011. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia nekem ugy van rajta hogy vas, de szokták ugy is hogy fe, lehet neked nem néztek nem?
2011. febr. 7. 18:49
 4/4 szucs oliver ***** válasza:

nem tudom hát tteljes vérkép volt

de lehet hogy akkor nem nézték

2011. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!