Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elején, kinek,...

A terhesség elején, kinek, melyik hét volt a legrosszabb? Mikor tetőztek a rosszullétek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
első terhességnél a 11. hétig állandóan aludtam volna, másodiknál a 6.-9. hét között hányinger, hányás.
2011. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első terhesség, 8-11.héten minden reggel émelygés...
2011. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8. héten hirtelen lett nagyon rossz és a 10-11-ig maradt is. 12. héten fokozatosan kezdődött az enyhülés.
2011. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 7.héttől a 14.hétig végig hánytam minden napot a vége felé már a viz is ritkán maradt bent 7 hét alatt 8-9 kg-ot fogytam
2011. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6-7-8-9- émelygés folyamatosan, gyengeség
2011. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-dik héttől tart, még mindig :-(((( most vagyok 13+6. Reggeltől estig hányinger, émelygés, és kb napi 50 hatalmas büfi, de olyan, hogy már fáj a torkom. De volt róka koma is, puffadás, és az esti híradót már sose látom :-)

Ja és a székrekedés, amit lekopogok kezd enyhülni de az első 2-2,5 hónap borzalom volt végig kísérleteztem a világon mindent. De aranyér, és társai is meglátogatott.

Kicsit naív voltam amikor azt hittem, hogy könnyebb lesz a terhesség, pedig majdnem 2 évet vártunk rá. Ne érts kérlek félre, ha még nehezebb lenne akkor is akarnám, és őrülten boldogok vagyunk, csak úgy kb 2 hónap után néha már nagyon nehéz. Mindig álmodoztam milyen "jópofa" kismami reggelenként émelyeg apuka pátyolgatja stb.. :-DDDD De így már nem rózsaszín álom, hogy reggel 5-től este fél 7-ig "műsor" van.... Mostmár csak egy dolog vígasztal, hátha a 20-dik hét tájékén a megmozdul elmúlik, de hát az még másfél hónap...... most még baromi távolinak tűnik..

2011. febr. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-9hétig egész nap émelygés,de nagyon durván(hányni nem hánytam szerencsére..),undor mindentől..most álomkóros vagyok..de a többi tünet enyhült..az állandó pisilés megmaradt-főleg este és éjszaka.

10hetes kismami

2011. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!