Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szedhetek durva torokfájás...

Mit szedhetek durva torokfájásra 10 hetesen?

Figyelt kérdés

A háziorvoshoz nem akarok menni, mert ő mindenkit kísérleti nyúlnak néz, nem akarom, hogy felírjon valami olyat, ami árt a kisbabámnak.

Inkább valami homeopátiás dologra gondoltam.

Köszi: 10 hetes kismami


2009. febr. 10. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mivel gyulladásról van szó én jégkrémet ettem és mézes teát döntöttem magamba.
2009. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, menj el a patikába, ahol tartanak homeopátiás szert, és ott készsggel segítenek a problámád megoldásában!

De a hársfa tea, meg a méz is csodákra képes!

És gőzölhetsz is attól még hogy csak a torkod fáj!


üdv. 25 hetes kismama

2009. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok! Tényleg a jégkrém!!!! :))) igazat adok!
2009. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En is csatlakozom az elozoekhez: harsfa tea, mez, citrom, kamillas gozoles csodakra kepes.

Szedhetsz homeopatias szerekes es strepsils-t is, a patikaban segitenek neked ebben.

Voltam gegeszeten,mert nekem az elso 3 honapban folyamatosan fajt a torkom, fojt az orrom, de semmi mas tunet. Azt mondtak h enyhe allergiam jott ki, ami a terhesseg ideje alatt termeszetes dolog. Nem adtak semmi szert, semmi bogyot. Mostanra mar egesz jol egyutt elek vele :-)

Minden jot, 22 heteske.

2009. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor, ha hazaértem a munkából, ami 5 óra körül lesz :(, csinálok egy jó forró hársfa teát mézzel és citrommal. Remélem segít, mert hosszú még a hét itt a munkahelyen, pedig csak pihenni volna jó....

Köszi Csajok!

2009. febr. 10. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én most voltam a patikában, mert elkaptam valami nyavaját, és ott nekem egy homeopátiás bogyókat ajánlottak. A neve Homeogene 9. Ez kimondottan a torokfájásra való. persze kismamáknak nyugodtan ajánlják. Ha még köhögsz is, akkor a Stodal szirupot ajánlják!

Jobbulást!

24 hetes kismami

2009. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2009. febr. 10. 14:06
 8/8 tilka válasza:

így jártam én is (12 hetes vagyok) november eleje óta összesen két hétig nem fájt a torkom v. folyt az orrom. Már lassan megőrülök. Igaz én a kicsi gyerekemtől kapom el folyton, ő meg az oviból hozza. Nekem a tandum verdét mondta a gégész és a sós vizes gargalizálást - ez utóbbit még nem próbáltam, pedig állítólag jó. A torokgyulladások 90 %-a úgyis vírus okozta így az antibogyó csak káros lenne.

jobbulást neked :)

2011. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!