Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi volt a vérnyomása...

Kinek mennyi volt a vérnyomása a terhesség alatt? Nekem ingadozó. Mi számít jónak? NEKEM 129/75 ÉS 95 VOLT A PULZUSOM. A pulzusom mindig sok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egy jó vérnyomás! A lényeg hogy 140/90 fölött ne legyen! A pulzus meg a baba miatt több! Hányadik hétbe vagy?? Csak mert a vége felé még emelkedhet!

35hetes kismama

2011. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
13+3 nap!
2011. febr. 9. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem mostanában 90/60 v. alatta :(

Emiatt másfél hete el is ájultam, amúgy állandó ájulás van rajtam..


35 hétben vagyok.

2011. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó a vérnyomásod! Nekem sűrűn van 140/90 felett, volt már 151/98 is! Így aggódom, dokival csak holnap találkozom és remélem lesz valami megoldás!
2011. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szucs oliver ***** válasza:

nekem tegnap 160/90et mértek és 113 pulzust.

és az nagyon sok!!!

Nekem nem volt eddig semmi gondom, mondták, hogy terhesség vége felé megemelkedhet, de nem ennyire!!!

2011. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod és a pulzusod is ez alapján teljesen jó... A terhességnek ebben az időszakában az a "normális" ha kicsit csökken az eredetihez, aztán középidőben visszaáll, a végén enyhén emelkedhet. A 140 már necces... de mindig az alapvérnyomásodhoz kell nézni. Máskor is ilyen szokott lenni?! Nekem napi 3x kell mérnem, úgyhogy sajnos otthon vagyok a témában... Attól is függ, hogy mikor, hol mérted. Nyugalomban kell, és ha védőnő vagy orvos mérte, lehet hogy attól ment feljebb... Én a helyedben, ha nincs vérnyomásmérőd, pár naponta azért megméretném gyógyszertárban (ott mindig megmérik ha kéred, főleg ha mondod hogy kismama vagy). Ha az elején 130 körül mozog, akkor azért méregesd... kivéve ha az alapod is "magas", magasabb mint az átlag.
2011. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó a vérnyomásod, maradjon is így!!

Lényeg, hogy 140 fölé és 100 alá ne menjen rendszeresen! Nekem sajnos alacsony, 103-110 között ingadozik. Érzem is :-( Egyelőre nincs vele teendő, csak lejjebb ne menjen!

2011. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17.24-es: már én is ájultam el, még jó, hogy velem volt a párom. Kitartás, már nincs sok hátra!!!
2011. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem is már többször vakartak össze a magas vérnyomásom miatt! kiváncsi vagyok ma mit fog mondani a doki
2011. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!