Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is magas a vérnyomása...

Másnak is magas a vérnyomása a terhesség vége felé? Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
140/80 körül szokták mérni mostanában de volt, hogy kicsit magasabb is volt. Azt mondta a dokim, hogy sótlan diétázzak. És ha még magasabb lesz akkor hétfőn be kell mennem a kórházba. 37hetes
2009. febr. 19. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet veszélyes a magas vérnyomás. Van akinél koraszülést okoz. A 140/80 még nem olyan vészes. De ha be kell feküdnöd, akkor ne bánd, mert ott vagy jó helyen, jó kezekben és akkor nem lehet semmi baj.
2009. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, nekem az utolso három honapban volt magas, sotlan diétan voltam, kaptam gyogyszert, ezzel rendezodott, naponta 2x mértem a vérnyomásom, figyelnem kellett. Sajnos a 39. héten mindennek ellenére felszokott 150/11O-re és nagyon rosszul voltam, és mivel nem tágultam, még aznap megcsászároztak. Másnapra normalizálodott a vérnyomás és azóta is normális. Tehát lehet gond a magas vérnyomásbol. Figyeld, mérd, diétázz, figyeld, nem vizesedsz-e nagyon, és ha rosszul érzed magad (szédulés, hányinger...), azonnal keresd fel az orvost/ugyeletet.
2009. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!