Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 5 hetes terhes vagyok, de...

Kb. 5 hetes terhes vagyok, de már több mint 2 hete folyamatosan vérzem. Nem túl erős, de folyamatos. Van minimális esélye annak, hogy megmarad a kicsi?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál ő azt mondta várjunk és menjek vissza 1 hét múlva, ha nem múlik a vérzés. Próbálok pihengetni, de nagyon félek, hogy elmegy a baba.

Kérlek, mondjatok valami bíztatót


2008. jan. 30. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Huhh! Hát ez nem túl biztató,de csak azt tudom mondani, hogy ne izgulj, és próbálj meg jó dolgokra gondolni, beszélgess a picikének, bár még nem hallja, de tudat alatt lehet hogy segít. Én nagyon szurkolok neked, hogy minden rendben legyen és minél előbb múljon el a vérzés.

9 hetes kismama

2008. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nem akarlak sem elkeseríteni, sem bíztatni,az nem jó ha folyamatosan vérzel,csak azt nem értem a doki miért nem írt fel rá gyógyszert ,pl. Duphastont.Lehet hogy nem tud rendesen megtapadni a babó,és azért vérzel, de szurkolok neked, hogy mielőbb elmúljon,pihenj nagyon sokat.Most írok valamit, ami talán kegyetlen, de jobb felkészülni rá, ha esetleg nem maradna meg,azt mondják ilyenkor a folyamatos vérezgetésre, hogy fejlődési rendellenesség van a babánál, ezért nem marad el a vérzés, reméljük nálad nem így van, de ha mégis, gondolj arra , hogy inkább most, mint betegen szülessen.Ne haragudj, de én olyan ember vagyok, aki nem szokta ámítgatni magát, és felkészül mindig a rosszra is.Tényleg ne haragudj, és veled vagyunk.

2008. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csak pihenj sokat! Én se akarlak biztatni,se elkeseríteni,de nekem az egyik barátnőm végig menstruálta a terhességét és egészséges kisfia van.De a természet azért tudja a dolgát (már amikor tudja),ne keseredl el! Nagyon szorítok neked!!!!
2008. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarlak elkeseríteni,de inkább most,mint nagyobb korában.Most még könnyen helyrejön a méhed,és akár a következő hónapban is megfoganhat egy egészséges kicsi.Sajos a folyamatos vérzés nem jó.Szerintem a doki azért nem adott gyógyszert,hogy lássa,meg tud-e tapadni magától.Valószínűleg ő is azon a véleményen van,h lehet beteg,és akkor neked is jobb így.

Ha az én magzatomról lenne szó,akkor is ezt mondanám.Néhány hetem20 hetesen átestem azon,hogy lehet beteg a kicsi,akkor azt mondtam,hogy ha tényleg beteg a kicsi,akkor szakítsuk meg a terhességet!

2008. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el másik orvoshoz azonnal!!!! Ilyenkor progeszteront szoktak adni a kismamáknak (ultrogestan kapszula) mert nem termel a szervezeted elég mennyiséget! Nekem is ez volt a legelején, s én egyből kaptam rá gyógyszert. Most 13 hetes kismama vagyok!!
2008. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben jártam, de az én történetem sajos rosszul végződött... Én először barnázgattam, utrogestant kaptam, de ennek ellenére erősen véreztem...

Szerintem hallgass a dokidra, de én azt tanácsolom neked, hogyha nagyon elkezdenél vérezni, akkor mielőbb menj el a dokidhoz!

Szorítok neked, hogy a vérzésed ellenére megmaradjon a babád! Pihenj sokat!!!

2008. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne hari de hogy lehet az hogy kb 5 hetes a baba és te 2 hete vérzel?Ha jól gondolom ezt végig akkor mióta megfogant azóta folyamatosan van ez a probléma....Vagy én értettem félre valamit ha igy van akkor elnézést kérek és szurkolok hogy minden rendben legyen...de ezek a számok szöget ütöttek a fejembe...
2008. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát megfogtál ezzel a számolásos dologgal. De sajnos ez van. 2 kerek hete vérezgetek. Előszőr csak azt hittem megbojdult a szervezetem aztán kiderült, hogy a végre tehes vagyok.

Ma voltam dokinál és sajnos nem látott semmit a petezsákban.:( De a remény hal meg utoljára. Tudom hogy nem jó jel, hogy vérzem de én reménykedek. Jövő héten megyek hüvelyi ultrahangra, ott minden kiderül.

Köszi mindenkinek a válaszokat, bíztatásokat! Nektek is minden jót!

2008. jan. 31. 22:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is hasonló cipőben jártam.Az elején nem jött meg,de azért picit "pecsételtem".Aztán volt egy-két nap,amikor olyan volt,mintha mégis megjött volna,de el is múlt.Aztán megint egy picit... Elmentem nőgyógyászhoz és akkor tudtam meg,hogy 5 hetes kismama vagyok.Írt fel nekem gyógyszert vetélés ellen,amit ha jól emlékszem 3 hétig kellett szednem és el is múltak a vérzéseim.Hála Istennek azóta sincs semmi gond!A kis pocaklakóm egészséges és most vagyunk 35 hetesek! :)Remélem nálatok is minden ilyen jól fog alakulni!A tanácsom nekem is az lenne,hogy próbálj meg minél többet pihenni és nem idegeskedni!!!Szorítok Nektek!
2008. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!