Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom nem szereti fogni a...

Párom nem szereti fogni a pocakom, nem érdekli hogy rúg a baba. Van még ilyen apuka?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon szereti kommentek kíméljenek! :) Még irigy leszek, nekem ugyanis ez nagyon rosszul esik. Van már egy kisfiúnk, nála is mindig azt mondta, hogy ne erőszakoskodjak, hogy fogja meg, őt nem érdekli. Csak olyan rossz, hogy nem oszthatom meg vele ezt az érzést. Egyébként kiválló apa, nagyon jó férj. Csak ebben olyan furcsa. Más hogy éli ezt meg?
2011. febr. 11. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szerette fogdoni,mindig azt mondta,hogy neki ez majd akkor lesz izgalmas ha itt lesz velünk a pici!
2011. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Furák a férfiak, az fix! Az enyém, ha mondom neki, akkor megfogja, vár 1 percet, aztán csalódottan odébb megy. Hát én fél napokat fogom, hogy egy-egy rúgás elcsípjek. :)


De olyan nagyon ritkán van, hogy megsimizze (szerintem, szerinte nem...), pedig olyan jól esne.

Lehet, hogy irigyek, vagy nem tudják hogyan kezelni a helyzetet. A nagyobbikkal milyen? Mármint onnantól, hogy megszületett?


Én nem is értem a férfiakat, hát ennél szebb dolog nincs. Hogy nem érdekelheti ez őket?

2011. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen pasi van. Tesómnak 3 gyereke van, egyiknél sem fogta meg sógorom a pocakot, mert szerinte fura érzés.

Most várjuk mi is az első babánkat. Apa néha belelkesül, odateszi a kezét, de szinte hozzá se ér, és csalódottan odébb áll, mert nem érzett semmit. Hát mondom így nem is csoda.

Mostanában már minden este mondom neki, hogy ma még be sem köszöntél a lányodhoz, akkor odateszi a kezét, és mondja neki, hogy szia én vagyok az apa, de mintha tűzhöz ért volna, olyan gyorsan el is kapja. Azt mondja, neki is furi ez a nagy kemény pocak, nem tudja elképzelni, hogy alig pár centire ott a kislánya. :)

2011. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem hátulról átkarol, megsimizi, de sosem akkor rúg, ha apa fogja... :)

Amúgy neki inkább a szeretkezésekkor furi, mindig azt mondja, h "fejbenyomja" a babát:)))

2011. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez vígasztal nálunk is dettó. Már mikor csak mondom neki, h most rúgdos, gyere nézd, látszik rajta, h nem nagyon tartja érdekesnek. Max 10 mp és már veszi is el a kezét. Kérdezni szokta, mikor nyögök egyet, h mocorog? de ennyi.

Más fából vannak a férfiak faragva, az tuti. Ők ilyenek és kész, tisztelet a kivételnek, de sztem ebből van a kevesebb...

AZ első babánknál is ez volt, de mikor kibújt, akkor tudta hová tenni a dolgot, a babát, az érzést, persze, némi összeszokás után...


Ne aggódj ezen:))

2011. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, hányadik hónapban vagy? Eleinte nekem is jobban idegenkedett, azt is jócskán meg kellett szoknia hogy az alakom mekkora változáson ment át. Nekem se simogatja sokat, de azért átlagosan két naponta rájön, és akkor puszilgatja meg beszél hozzá, hogy "baba, itt az apa!" De ha pl. nagyon nagy akrobatika van bent, vagy ütemesen rugdos, és odateszem a férjem kezét, akkor egy rugás neki bőven sok, megilyed és el is húzza a kezét. "Jaj, alien!" - ezt mondja! :D Azt mondja félelmetes neki. De azt is mondta már, hogy irigyel, hogy én egész nap érzem ahogy bent mocorog.

Rájuk kell hagyni szerintem.

2011. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az enyém is utálta, ha azt akartam, hogy fogja meg, de annál jobban imádja a fiát. Hidd el ez semmit nem jelent.:)

ilyenek és kész. Most várom a kistesót, már nem is erőszakoskodok majd.

2011. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi a másodikat várjuk, de az elsőnél is így volt: nagyon örült a babáknak, mindenben mellettem állt, segített, ahol tudott, de a pocimhoz istennek se akart nyúlni. Még meg sem simogatta sose. Szerintem félt tőle, hogy mit fog érezni, ha megmozdul... vagy nem tudom. Én nem foglalkozom vele, mert tudom, hogy imád minket, csak azt sajnálom, hogy lemarad arról az élményről, amit egy pici baba rugdosása okoz.
2011. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most vagyok 25 hetes, már nagyon lehet érezni-látni kívülről is. Ám, mint írtam az előző terhességemnél sem fogta meg szívesen. A végén sem. Akkor ez nem is olyan ritka, ha már ennyien írtatok. Köszönöm!
2011. febr. 11. 14:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia egyáltalán nem ritka hogy a férfiak így reagálnak amíg a baba pocakban van, bár az én férjem kifejezetten szereti simogatni, fogni a pocakot amikor a babukánk tornázik odabent, sőt puszilgatja is, sokszor mindaddig ott tartja a kezét a hasamon amíg a fiacskája mocorog.A legtöbb férfinak mindaddig elég hihetetlen hogy ott bent egy kis ember van,persze mi nők szeretnénk megosztani velük ezt az élményt de ez számukra nem úgyanolyan, majd ha kint lesz a baba már ő is élvezni fogja hiszen kézzel fogható lesz számára is.
2011. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!