Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+2 hetes vagyok. Tegnap...

35+2 hetes vagyok. Tegnap voltam vérvételen,32hetesen uh-on. Lesz még vérvétel, és uh szülésig? Doki semmiről nem tájékoztat.

Figyelt kérdés

Köszönöm.

35 hkm, Budapest


2011. febr. 12. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a 38. héten van egy UH, egy teljes vérkép, meg egy EKG.
2011. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még egy vérvételem volt,de lehet,hogy az összeférhetetlenség miatt,nem vagyok benne biztos."Hivatalos" UH már nem volt,de a dokim mindig csinált a rendelőjében,mikor mentem.NST vizsgálatok jönnek a következő héttől,hetente.

2011. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEkem az orvos soha nem mondta, hogy mi lesz még, mindent a védőnő mondott + volt egy kis táblázat a pontos vizsgálatokkal és időpontokkal mindenről.
2011. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vérvétel, összeférhetetlenség miatt, vérkép

vizeletvizsgálat

betöltött 36. héten kenetvétel: streptococcus vizsgálat

36. héttől gyakori uh.

Nekem heti 1x nst, flowmetria

2011. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37.héttől heti 1x nst,38 hetesen kötelező uh és teljes vérkép.
2011. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Most a doki teljes vérképet kért,INR-t,és vizeletet kellett leadnom.Akkor lehet ő előbb megcsináltatta,és nem lesz több.. Vagyis remélem! :)

Uh remélem azért még lesz.

Jövőhét után megyek először ctg-re,azt tudom,h onnantól hetente egyszer kell majd menni,csak a vérvétellel nem vagyok/voltam tisztában,mert a doki a terheléses vércukrot is 22-23 hetes korom körül csináltatta meg...

2011. febr. 13. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!