Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyire gyakori a terhességkor...

Menyire gyakori a terhességkor az inkontinencia?

Figyelt kérdés
A feleségem miatt irok aki most 29 hónapos terhes és nagyon aggódom hogy már 2 hónapja naponta 2-3-szor bepisil azt mondja nagyon sokat fickándozik a baba és az nyomja és akkor bepisil. Már nem csak Tena betétet használ de vett egy csomag pelenkát is és éjjelre azt használja. Az orvosa meg azt mondja hogy minden rendben. Remélem nem lesz semmi baj
2011. febr. 12. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom 29 hetest akartál írni. Nem akarlak elkeseríteni, De ez nem normális, ilyen mértékben egyáltalán. Az orvos nem tanácsolta, hogy végezzen intimtornát? Megmondom őszintén nekem eddig soha egy csöpp sem folyt a bugyiba, most vagyok 38 hetes.
2011. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez elég gyakori, csak nem túl sokat emlegetett téma. :(

Nekem hiába volt az intim torna, egy megfázásnál, ha tüsszentek, már ki is csorgott egy kicsi. Az utolsó trimeszterben szokott jobban eldurvulni a helyzet, főleg, ha nagyobbacska már a baba, és előszeretettel üldögél vagy rugdossa a hólyagot.

Szülés után elmúlik gond nélkül.

2011. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt mindennapos probléma, de nevetéskor időnként bement, észre sem vettem és ne aggódjatok, max 11 hét, utána el is felejtitek!

Próbáljátok meg viccesre venni és tényleg elég gyakori, sok kismamát érint.

2011. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem ment be, de az utolsó hetekben volt olyan hogy nem tudtam menni. Annyira nyomta a hólyagomat, hogy meg kellett állni, és összeszorítani a lábaimat. 10 percenként mentem pisilni, (még a vízszámlánkon is meglátszott :)

Viszont nekem csak akkor nyomta ennyire amikor álltam, ülve jobb volt.

2011. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egy kicsit megnyugodtam , a párom is nyugtat hogy nem is annyira ritka a második babával
2011. febr. 13. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!