Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes leszek. Inkontinencia...

34 hetes leszek. Inkontinencia vagy magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

1-2 napja vettem észre, hogy mintha néha folyna valami a bugyimba, nem folyás az tuti. Nincs semmi színe.

A méhszáj kicsit ki van nyílva, egyébként semmi más nem utal a szülésre. (nyákdugó, fájások)

Meg tudom majd különböztetni a magzatvizet, ha az fog szivárogni?

Ja egyébként esélyem van a koraszülésre, azért aggódom csak :(


2008. dec. 25. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Erre a választ inkább ne itt várd, hanem menj el dokihoz!
2008. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad orvossal,ő fog tudni tutit mondani.Bár ilyenkor már jellemező a vizes folyás,de ha biztosra akarsz menni akkor orvos!
2008. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szülés előtt ilyenkor már jelentkezik egy nagyon híg folyás, szerintem neked is az van. Én is féltem, hogy magzatvíz, megnézte a doki, de hozzátette, hogy még ha csak szivárog is a víz, az ennél jóval több és észre fogod venni.

Ha meg inkontinencia, azt érzed, hogy elcsöpög és nem tudod tartani.

Úgyhogy szerintem folyás, és ne izgulj, ez természetes, de persze említsd meg a dokidnak.

És engem is fenyegettek koraszüléssel a 29. héttől, jóslóim voltak a 32. héttől, zárva voltam végig, a nyákdugó 40+2 naposan ment el, és 8 nap tulhordással szültem:-) Úgyhogy ne "beszéld be" hogy korábban szülsz:-)

2008. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!