Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoláriumozni lehet állapotosan?

Szoláriumozni lehet állapotosan?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább ne! [link]

Majd jön a tavasz és a nyár, akkor természetes fényben napozhatsz, persze, nem a tűző napon, hanem árnyékos helyen. A szórt fényben is le lehet barnulni.

2011. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mindig nagy dilemmában voltam szoli ügyben,mert én is heti rendszerességgel jártam a terhességem előtt.

Kényelmetlenül éreztem magam a "fehérségem" miatt.

Elvileg lehet menni,persze nagyon óvatosan ,pár percre csak stb..,aminek sok értelme nincs.

Kétszer mentem el végül ..először az első harmad végén,nagyon nem esett jól,túlhevített pedig mint írtam is csak pár perc volt.

Másodszor a második harmadban...de igy szinem sem sok lett..

Szóval:) feladtam...nem sokára meglesz a babucim ,jön a nyár ,jó idő...majd.

Nem kockáztatok többet.

Tényleg csak hiúsági kérdés...igy sem egy folt,semmi nincs a bőrömön,mindenki dícséri milyen szép.

Bocsánat,hogy hosszúra sikerült a válasz:)


A Te döntésed,de a bőrödnek is csak ártasz most,úgyis olyan érzékenyek vagyunk.

Minden jót kívánok!

2011. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira fontos természetesen hogy menjek csak kicsit idegesit h ennyire fehér lettem:)De akkor inkább nem kockáztatok,köszi a választ
2011. febr. 13. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
én mikor megtudtam hogy jön a fiam nem mertem menni mert féltettem.nekem is rossz volt,de kibirtam.aztán jött a nyár,szinte minden nap kint ücsörögtem a közeli tó partján,én jól birtam mindig is a napot szóval sokat napoztam,valahogy a természetes naptól nem féltem annyira.szóval szép barna kismama voltam.kicsit megbántam mikor észrevettem a rettenetes sötét napfoltjaimat,merthogy terhesen hajlamosak vagyunk ilynere.azt mondták olyan mintha napszemüvegben napoztam volna.ugy hallottam nem fog elmulni,hát már szülés óta nem ért nap,csak tavaly nyáron,2009 oktoberében szültem és még mindig ici-picit látszik ,de nem zavar.erre figyelj szerintem,szolitol is ilyen lesz.szoval biztos szabad csak mértékkel.mikor születik a pici?
2011. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is av választ ,most vagyunk a 22 hétben:)
2011. febr. 13. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem terhesen sem kéne, ha egészséges szeretnél maradni. Most olvastam eg WHO jelentést, mely szerint a káros ultraibolya sugarak okozzák világviszonylatban a legtöbb rákos megbetegedést. Alkatilag fehér bőrű vagyok, vagy 10 éve még én is jártam nyár előtt, de már lesz****, így vagyok szép, ahogy vagyok. Most pl. kisbabát várok én is, és eszembe sem jutna a szoli!!!
2011. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!