Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magánorvost minden esetben...

A magánorvost minden esetben fel szokták fogadni szüléshez?

Figyelt kérdés

Én választottam egy magándokit, mert úgy gondolom, hogy jobb, ha minden vizsgálaton ugyanaz a doki lát, illetve magánrendelőben több időt szánnak a kismamára.

De a szüléshez nem szeretnék orvost fogadni, mert a doki úgyis általában csak néhány percre jön be a szüléskor, és feleslegesnek tartok ezért annyi pénzt kiadni (ezt inkább majd a picire költöm).Szerintetek gáz, ha nem kérem fel a dokit??


2011. febr. 14. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt orvosa válogatja, de szerintem, ha utána is hozzá akarsz járni akkor egy kicsit igen.

Bennem felvetődött ugyan ez, mondjuk nem kifejezetten a pénz miatt, hanem mert nem akartam abba a kórházba szülni, ahol a dokim van.

Én ezt fel is vetettem neki, és "meggyőzőtt", amit egyáltalán nem bántam.

Én a kórház miatt voltam bizonytalan, de attól függetlenül az orvosomhoz ragaszkodtam, hiszen ő kísérte végig a terhességet, és ha bármi történt volna, csak benne bíztam volna meg.

2011. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!