Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák milyen...

36 hetes kismamák milyen vizsgálatra jártok? Mekkora a babátok? Minden elő van készítve a szüléshez? Izgultok már?

Figyelt kérdés
Én folyton a kisbabámmal álmodom:) már nagyon várjuk, hogy megszülessen. 3 kg az orvos szerint és kislány. Orsolya a neve. Én a héten szeretnék össze csomagolni és elintézni ezt az. A kicsi ruhái kimosva kivasalva várják a tulajdonosát. Jaj már úgy várjuk:)
2011. jún. 27. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én már lassacskán a 37. hetet fogom kezdeni. Elvben most már csak NST-re kell járnom hetente. Az utolsó UH-on 3300 g-ra saccolta a doki, szóval egy pöttyet nagyobb az átlagnál, hiába kislány, bár ha az apjára ütött(190 cm)... :-) Vagy Emese Boglárka vagy pedig Luca Boglárka lesz a neve, de lehet, hogy lesz 3. változat is..

A cuccait már összepakoltam a táskába, nekem még hiányzik pár darabom, azt majd a következő fizu után akarom/tudom megvenni. Első baba lesz, szóval egy kicsit igencsak be vagyok tojva, nem tudom, mire számítsak, ha megszületik, félek az ismeretlentől.. :-)


Boldog babázást neked is!:-)

2011. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fél éve szültem, és a 36. héten folyt el a magzatvizem, nagyon nem számítottunk rá. Be sem volt pakolva, pont másnaptól nem dolgoztam volna, és a lábamat lóbálva vidáman bepakoltam volna. :D Sok sikert a szüléshez! Én is egy csomót álmodtam előtte. Aztán semmi sem úgy történt, ahogy elképzeltem. De gyönyörű kislányunk született. Én végig azzal a gondolattal csendesítettem le a félelmeimet, és az izgulásomat, hogy "mindenki megszületett valahogy, és mindenki boldog volt utána." Legyél te is az!
2011. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm. Nekünk is az első kisbabánk lesz és én is izgulok. Hogy vegyem fel? Hogy szoptassam? Öltöztessem? de szerintem minden jönni fog magától
2011. jún. 27. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, még semmi nincs összekészítve, de a napokban tervezem. És már nagyon várom, h a kezemben tarthassam a kisfiamat !! 1-2 hét és én már babázni szeretnék.
2011. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!