Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Szemán György-Miskolc...

Dr. Szemán György-Miskolc Semmelweis Kórház tapasztalatok? Hogy viselkedik szülésnél?

Figyelt kérdés
Végig benn van?Egyből ment mikor riasztották?Mennyit adtál neki a szülésre?
2011. márc. 17. 13:03
 1/2 Victory82 ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 3 éves múlt a kisfiam és nála szültem.Reggel fél 9-kor mentünk be,10 perces fájásokkal,délután 2-kor hívták be,addig burkot repesztettek.2-től bent volt velem hajnal fél 2-ig,éjfél után 2 perccel született a kisfiam:)Reggel 7-kor pedig jött vissza a kórházba.Én már 9 éve hozzá járok és nála lelkiismeretesebb dokival még nem találkoztam.7 éve műtött petefészekcisztára,most decemberben szintén,csak most a bal oldaliból kellett kivenni és közben 16 hetes kismama voltam.Vigyázott ránk nagyon,a minimum volt a napi 1 látogatás,éjszaka is járt nálam,mint kiderült,csak nem akart felébreszteni:)Bocsi,ha hosszú lett,szerintem a legjobb dokit választottad:hozzáértő,humoros,NEM PÉNZÉHES és foglalkozik a kismamájával.Én ezt tapasztaltam.Üdv.3 éves kisfiú és 30 hetes pocaklakó kispasi anyukája.Viki.
2011. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Victory82 ***** válasza:
Az lemaradt,hogy 25.000-et adtunk neki,mert nem volt több sajna.Nem kérdeztük,hogy mennyiért vállalja a szülést,ennyink volt rá:)Üdv.Viki.
2011. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!