Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hosszú ujjú bodykat mikor...

A hosszú ujjú bodykat mikor kell használni?

Figyelt kérdés
A rövidujjú vagy ujjatlan bodikat meg a hosszú ujjú rugik alá kell használni? Ujszülöttet hogy kell tavasszal és nyáron öltöztetni? Ha minden jól megy áprilisban születik a babaám. Hosszu ujjú vagy rövid ujjú bodykat és milyen rugikat vigyek be a kórházba? Bocs a hülye kérdésért, de senki sincs a környezetemben aki tudna ebben rendesen segíteni mindenki mást mond, én meg összezavarodtam. Köszi
2009. febr. 12. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A rövid újjú body a hosszú újjú rugi alá, a hosszú újjú body a rövid/újjatlan rugi alá.Legalábbis mi igy használjuk.Nyáron attól függ milyen meleg lesz, egy réteggel többet adj rá mint ahogy te öltöznél.

2009. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Külön kell azokat is használni, attól függően, hogy milyen az idő. Áprilisra nyugodtan vegyél néhány hosszú ujjú bodyt a babának, mert egy újszülött még nem tudja szabályozni a testhőmérsékletét. Persze, ha a rugi hosszú ujjú, akkor az alá nem kell hosszú ujjút adni, elég a rövid vagy az ujjatlan is. A kórházban általában meleg van, főleg az újszülöttek miatt. Ahol én szültem, ott egy ingecskét és angolpólyát szoktak adni a babákra (kórházit). Nekünk nem kellett vinni, de ez kórházanként változik. nyárra a babád már meg fog erősödni, akkor már az időjárástól függ, hogy mit adsz rá. Én, amikor nagyon meleg volt, csak egy pelust és egy bodyt adtam rá. A nagylányom augusztusi, ők már a kórházban is csak egy kisingben, pelusban voltak.
2009. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem hosszu ujjú badyt vigyél mert azért még áprilisba nincs az a meleg.Én januárba szültem és a korházba hosszú ujjú badi volt és ujjatlan rugi,de ott nagyon meleg volt.Nekem mindig azt mondták hogy úgy kell öltöztetni a babát is mint ahogy te öltözöl csak 1 fokkal melegebben.(pl.TE rövid ujjúba vagy rá adj egy kis vékony pulcsitföleg ha még csak fekvő baba.)
2009. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rövid badyt és hosszu rugit adtam a lányomra. Ha meleg van nyáron, elég a rövid bady, vagy egy rövid napozó.

A hosszuuju badyt akkor adtam rá, mikor ujjatlan hosszúlábas rugit adtam rá, de ezeket már később, 3 hó után.

A rugi mindenképp alul pattentos legyen.

Az "átlapolós" badyk jó találmányok, könnyebb a babára adni, mint a fejbebujtatsót.

2009. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!