Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek naagysulyu, hosszu...

Akinek naagysulyu, hosszu babája van! Meddig tudtátok használni a 0-18kg-ig jo autosülést? Milyen fajtát, márkát érdemes venni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem nagysúlyú volt a babám, 35hétre 2950g, 54 cm. És 5 hónapos koráig tudtuk használni, mert a vastag rucik miatt nem tudtam bekötni. Nekem az auchanban lett véve 9000 Ft-ért 1 éve, ha most vennék sem vennék drágábbat, mert nem éri meg( bár nézőpont kérdése). De nagyon jó dolog.Akinek most születik a babája az biztos tovább tudja használni, nekem májusi a kisfiam.

2009. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4200 g-mal született és 6 hónaposan autósülést kellett venni, mert a másikat kinőtte, a téli ruhában egyáltalán nem bírtam bekötni.
2009. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az eddigi válaszolók a 0-13 kilós hordozókra válaszoltak. azért nem hiszem, hogy 5 hónaposan nem fér bele abba, ami 4 éves korig haználható:))

gondolom félreolvasták a kérdést.

elméletileg 4 éves kor, de ha nagy a baba, akkoris 3 évig tuti jó.

2009. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz,az utolsonak igaza van biztos arra irtak,de mi a hordozot akarnánk 0-18asra cserélni és az érdekelne hogy az meddig jo?Vagy inkább 9-18ig jo ülést vegyünk,egyáltalán mi akülömbség?
2009. márc. 10. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:

kb 4 éves korig jó, de max 18 kilóig.

szerintem a 0-18 kilós kényelmesebb nekik, mi is azt fogjuk venni a babánknak.

2009. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és hát hogy milyet vesztek az elég rendesen pénztárcafüggő sajna.
2009. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk maxi cosi Tobi volt és 2,5 éves koráig tudtunk használni, mert túlért a buksija a háttámlán.

4000 g-al, 58 cm-el született.

2009. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Concorde-ot javaslok, árban elég drága, most akciósan brendonban 45ezer, babyoutletben 50ezer. De állítható a fejtámasz magassága, és teljes fekvő helyzetbe is állítható.


Az olcsóbb kategóriáska állítólag (az eladók szerint) csak egy rétegű műanyagból készülnek, és ütközés esetén könyebben törnek.


Nehéz kérdés ez. Vagy rákölti a gatyáját az ember, vagy a gyermeke biztonságát 'kockáztatja'.

2009. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!