Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen megmondták a nemét...

12 hetesen megmondták a nemét már? Ilyenkor látni már?

Figyelt kérdés
Mi volt fiú?lány?az is lett?
2011. febr. 15. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Sokan esküsznek rá, hogy igen, de általában szerencse kérdése.

1,5 éves lányomnál az orvos azt mondta, hogy szerinte lány, de letagadja, ha később erre hivatkozok. Lány lett.

Most újra babát várok. A 12. héten a doki "paraszthajszállal" a lány felé hajlott megint, erre a 19. héten kiderült, hogy fiú.

Nem is tartom jó ötletnek ennyire korán találgatni, mert van, aki nagyon beleéli magát ebbe a tippbe, aztán jól meglepődik, mint én most.

2011. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor én a 12.heti UH-n rákérdeztem a babám nemére, azt mondta az UH-s doktornő, hogy ő inkább még nem mondana semmit, mert nem akarja, hogy beleéljem magam, aztán végül csalódnom kelljen. Így hát nem is kíváncsiskodtam tovább, vártam, amíg biztosra meg tudták mondani.
2011. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőnél a 18. héten mondták meg és bejött.
2011. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer már megmondták hogy lány, az lett... Tegnap 11+4-en mondták, hogy kisfiú :) Kíváncsi leszek, de nem élem bele magam
2011. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12 hetesen 70-80%-ban lánynak jósolták, végül az is lett. De ilyenkor még nem mertem elhinni, és beleélni magam.
2011. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12 héten megmondták h fiú ...azóta 4d-n is megcsodáltuk a kukiját...elég méretes :)) lehet ez is számít :))


21 ht km

2011. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. heti genetikai uh-n megmondták, hogy egy fiam és egy lányom lesz. A nemük a későbbiekben sem változott. :)
2011. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn voltam a 12 hetes UH-n és rákérdeztem, de a doki azt mondta, hogy nem akar még mondani semmit, de megígérte, hogy a 16.héten megmondja. Mindenesetre azt elárulta, hogy nem nagyon lát semmit a lába kötött, szóval lehet hogy kiscsaj.
2011. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 haramia ***** válasza:
Nekem már a 10. héten kikotyogta a doki, hogy Ő bizony kisfiút lát, de 100%-ra nem meri kijelenteni. Azóta a 18. heti 4D-n kiderült, hogy jól látta és tényleg kisfiú :)
2011. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!