Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen voltam genetikai...

20 hetesen voltam genetikai Uh-on. Minden rendben van a babával és még azt is megmondták, hogy kislány. Ilyenkor már biztosra mondják? Elég határozottan rávágta a doki, hogy kislány!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hát mindig vannak meglepetések de nagy átlagban biztosra veheted.
2009. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én 19hetesen voltam ezen a vizsgálaton.Nekem azt mondta a doki ne vegyük 100%-nak de nagyon nagy a valószinűságe,hogy kislány,mert nem láttunk semmit a lába közt lógni:)22hetesen megyünk legközelebb,utána 4D-re akarunk menni.Boldog babavárást.21hetes km.
2009. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én is voltam genetikán s nekem már 16 hetesen megmondták, hogy kisfiú. S az is lett. Egy 7 hós fiú anyukája
2009. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon örűlnénk egy kislánynak mert van már két fiúnk.
2009. ápr. 2. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a 19 héten kislányt mondtak, nagy valószínűséggel állította a doki. 22. héten 4d-n pedig kisfiút mondtak 99%-ra. Azért még igy is kicsit kételkedem. Szerintem ne vedd 100%-ra. Majd a 4d-n. De igazából csak akkor lesz biztos ha már a kezedben tartod.

27 hetes km.

2009. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!